Zavrieť

Porady

Windows

Čaute potrebujem na notebooku preinštaľovať win ale práve som zistil že sa mi na tej nálepke zošúchal product key a časť z neho neviem prečítať.

Vie mi niekto poradiť či sa to dá nejako zistiť alebo som si zaplatil za windows a mám používať nelegálny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús ešte CD key z tejto stránky v pravo hore malým modrým písmom nie zelené Download ,ak ukáže to isté tak je to správne číslo :
    http://www.alexnolan.net/software/wi...key_finder.htm

    rentoonn je offline (nepripojený) rentoonn

    rentoonn
    no je tam to isté ako v prvom ale nezdá sa mi že by som mal nainštalovaný iný win od výrobcu ale skúsim teda použiť pri inštalácií toto a ďakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús toto:
    http://www.microsoft.com/sk-sk/downl...ion.aspx?id=14
    Pokiaľ ti ešte OS beží - over si jeho pravosť. M$ zašle overovací kód (ten sa uloží na HDD - takže si ho môžeš skopírovať a uložiť). Potom po preinštalácii OS a jeho nábehu, len spustíš tento súbor, ktorý overí tvoj OS (už na základe zistených údajov z minulého overenia) a odblokuje ho (teda po kontrole aktivuje).
    BTW: takto som robil na XP - najskôr som overil, uložil súbor a potom som veselo preinštaloval - stačilo len overovací súbor spustiť a OS bol aktivovaný.
    BTW2: platí len pre ten ktorý konkrétny stroj - na iné stroje bude hlásiť nelegálnosť!

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    z CD
    1. otvoriť cd
    2. otvoriť subor - I386 -
    3. otvoriť - UNATTEND - dokument.
    4. je na konci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.