Zavrieť

Porady

Windows XP SP2 CZ

Pri inštalácii mi to vyhodí, že update.inf nejde otvoriť a že inštalácia zlyhala. Čo mám robiť, aby som ho mohol nainštalovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Braňo...nič iné okrem toho ti nevypíše?!
    .. nejaký chybový kód... skúšal si inštaláciu viac krát za sebou?! ....poprípade opravu inštalácie?! takto na diaľku je to dosť ťažké určiť príčinu...to by človek musel pri tom sedieť.....
    Neviem...ja mám WinXP PRO SP 1 - service pack je anglická verzia...ale bez akýchkoľvek problémov....to máš robené CD?!ak áno..skús požičať iné CD..ak nie ..tak priamo na microsoft....chyba najskôr podľa mňa /pravdaže bez videnia/ bude v CD.....ale skúsila by som opravnú inštaláciu popr. novú
    Naposledy upravil Hlinkovx : 09.11.04 at 14:35

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Len či nejaký windows má Braňo už v PC?!
    ozaj Braňo..to máš bootovacie CD?!..

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    No jasné, že mám nainštalované Windows XP SP1 CZ. Ten SP2 som stiahol priamo z Microsoftu, normálne sa to rozbalí, a potom vyhodí tú hlášku. ten súbor je vypálený na CD, ale aj pri skopírovaní na HDD to vyhodí.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    braňo skús dať link na ten service pack 2 ... skúsim to stiahnuť...a uvidíme .. či to pôjde...

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Braňo...išlo mi to bez problémov nič také, ako tebe vypisovalo mi nevypísalo...absolutne bez problémov...ale sťahovala som to napriamo..cez windows update - nie cez CD ani z HARDISKU..skús to ešte tak..aj keď je to strašne zdĺhavé

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.