Zavrieť

Porady

Test trhu a predajaschopnosti pri programoch a informačných produktoch

Zdravím,

aby som to zostručnil čo najviac - ako otestujem produkt typu ,,Jak na to" ktorý obsahuje informácie a ktorý by sa mal predávať online tak, že po zakúpení si ho môže klient okamžite stiahnuť ?
Pretože teraz mi to príde tak že jediné čo mi ostáva je venovať tomu kóópec času a energie aby som ho vôbec vytvoril, dostal na trh, náklady za stránku marketing a jedno s druhým a dúfal, že nápad to bol dobrý a po všetkej tej práci a peniazoch sa mi vrátiaorunky. Neviem ako si mám vytvoriť predstavu o tom, koľko ľudí by si to kúpilo, za akú cenu, atď. Rád by som mal aspoň niečo pred tým, než tomu niečo venujem. A nerád by som išiel štýlom prieskumu - ahoj, mám takýto nápad, keď ho vytvorím, kúpiš si ho ? Jednak mi to príde nedôveryhodné a jednak kvôli konkurencii.

Takisto by ma zaujímalo ako to je pri programoch ktoré sú zatiaľ v štádiu ,,nápadu" a rád by som zistil alebo nejak overil trh pred tým než do toho investujem.

Za všetky rady a tipy a všetko ostatné budem veľmi vďačný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Test trhu a predajaschopnosti pri programoch a informačných produktoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.