Zavrieť

Porady

Pás na koleno magnetický, medený....skúsenosti, prosím o radu

Prosil by som reálne skúsenosti s rôznymi pásmi na koleno, priatelku čaká operácia a má niekedy silné bolesti, má aj kĺbovú výživu, ortézy, rôzne masti, atď. tak zháňam niečo čo ešte nevyskúšala a napadlo mi toto. Pokiaľ máte aj iné skúsenosti s inými prostriedkami, budem vďačný za každý príspevok....
Ďakujem!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    Záleží na stupni poškodenia kĺbu. Ak sa už hovorí o operácii, už asi veľa možností neostáva.
    Za seba môžem povedať, že mne tento "pásik dr. ...." pred cca 10 rokmi veľmi pomohol. Najviac to bolo vidieť na mojej záhrade - vyzerá o 100% lepšie. A to nepatrím medzi tých, čo skočia na hocakú reklamu. Možno ani tak neide o magnet, ale o "protiváhu" jednostranného vnútorného napätia v kĺbe.

    lukasz9 je offline (nepripojený) lukasz9

    lukasz9
    Ďakujem obom za príspevky, no čaká ju artroskopia a doktor ešte nevie, aký problém v kolene je, t.j. vyšetrenia nič nezistili, ale doktor tvrdí že to môže byť vážne.
    Zase môže byť rozdiel ten pásik pred 10-timi rokmi a teraz....

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    artroskopia a potom nosiť potrebný čas ortézu, to je všetko, nič viac nešpekulujte a dodržujte to čo Vám povie ošetrujúci traumatológ. Magnetické pásy nijak magneticky liečivo podľa mňa nefungujú.

    lukasz9 je offline (nepripojený) lukasz9

    lukasz9
    Samozrejme, išlo mi len o predoperačné zmiernenie bolestí, doktor má hlavné slovo....

    lukasz9 je offline (nepripojený) lukasz9

    lukasz9
    Poprípade, nemáte niekto tip na dobrú masť, niečo naozaj dobré, nie napr. Fastum, ten velmi nezaberá....
    Ďakujem.

    Pás na koleno magnetický, medený....skúsenosti, prosím o radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.