Zavrieť

Porady

Dobrý deň prosím o radu čo stým ked su skúsenosti ale zatial bez klientov

Ide o to že som pracoval v jednej firme a tam som nazbieral za 5 rokov dostatočné skúsenosti ale nakoniec sa naša spolupráca skončila a ja som si teda založil na výrobu reklamy živnosť len zatial nemám klientov viete mi prosím poradiť či má v tejto dobe ešte efekt navštevovať firmy a týmto spôsobom hladať klientov?
Ďakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Výroba reklamy - to je čo? Lebo naozaj neviem čo znamená výroba reklamy. Internetová reklama? Bilboardy? Printy? atd....

    Stále sa nájdu firmy, ktoré ked oslovíš s dobrou ponukou tak si ich získaš. Rovno im povedz, ze im to spravíš za nákladové ceny, lebo potrebuješ referencie. A určite sa nájde firma, ktorá Ti tu príležitosť dá.

    Možno to vyznie ako klišé - ale kto hľadá cestu ten si ju nájde. Takže by si si ju mal nájsť aj ty.

    Navyše na SR je dosť veľa občianskych združení, neziskoviek atd, ktorým ked ponúkneš svoje ceny free, prípadne za malý poplatok tak sa určite dohodnote. A máš možnosť hneď získať prvé referencie. Všetko však záleží od Teba, do Tvojej chuti a odhodlanie.

    Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

    Rastislav.N
    Ďakujem za reakciu a výroba reklamy?
    No od vizitiek až po svetelnú reklamu a bibloard.
    Myslite že ked dám niečo niekomu zadarmo a on ma teda môže ale nemusí posunúť dalej tak je to správna cesta?
    Možno to ma niečo do seba ale ak poznáte niekoho kto niečo rozdáva prosím dajte mi na neho kontakt
    Potrebujem novú fasádu na dom nepoznáte niekoho kto mi to urobí za 1000€???
    Myslím že nikto.
    Ale aj tak dakujem za reakciu
    pekný deň
    Rastislav.N Pozri príspevok
    Ďakujem za reakciu a výroba reklamy?
    No od vizitiek až po svetelnú reklamu a bibloard.
    Myslite že ked dám niečo niekomu zadarmo a on ma teda môže ale nemusí posunúť dalej tak je to správna cesta?
    Možno to ma niečo do seba ale ak poznáte niekoho kto niečo rozdáva prosím dajte mi na neho kontakt
    Potrebujem novú fasádu na dom nepoznáte niekoho kto mi to urobí za 1000€???
    Myslím že nikto.
    Ale aj tak dakujem za reakciu
    pekný deň
    Ten prvy prispevok nebol od veci, je to dobra rada, ako spropagovat svoju cinnost. Viem o tom, ze reklama pre neziskovky sa robieva zadarmo. Aj reklamna firma potrebuje reklamu.
    Zadat otazku, dostat radu s uprimnou snahou pomoct a potom si z toho spravit srandu. Oslnil si (btw. od niekoho s patrocnymi skusenostami v oblasti reklamy by som ocakavala vacsie komunikacne zrucnosti)

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    Rastislav.N Pozri príspevok
    Ide o to že som pracoval v jednej firme a tam som nazbieral za 5 rokov dostatočné skúsenosti ale nakoniec sa naša spolupráca skončila a ja som si teda založil na výrobu reklamy živnosť len zatial nemám klientov viete mi prosím poradiť či má v tejto dobe ešte efekt navštevovať firmy a týmto spôsobom hladať klientov?
    Ďakujem pekne
    a čo takto urobiť reklamu samému sebe? Práca sama robí najlepšiu reklamu. Aspoň si tak najlepšie otestuješ svoje výrobky.

    ale aby si nepovedal, mám záujem o nejakú reklamu svojich výrobkov, napíš na horvathales@gmail.com a sa dohodneme.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Rastislav.N Pozri príspevok
    Ďakujem za reakciu a výroba reklamy?
    No od vizitiek až po svetelnú reklamu a bibloard.
    Myslite že ked dám niečo niekomu zadarmo a on ma teda môže ale nemusí posunúť dalej tak je to správna cesta?
    Možno to ma niečo do seba ale ak poznáte niekoho kto niečo rozdáva prosím dajte mi na neho kontakt
    Potrebujem novú fasádu na dom nepoznáte niekoho kto mi to urobí za 1000€???
    Myslím že nikto.
    Ale aj tak dakujem za reakciu
    pekný deň
    ja sám som tak začínal a dokonca aj teraz robím niektoré veci zadarmo. Prečo by nie? Koľko krát sa stalo, že som niekomu niečo dal zadarmo a on potom niečo potreboval a ozval sa mi? A hned som mal platenu zakazku. Pripadne mal znameho dal na mna kontakt a bolo to.

    Myslim, ze si dalsi co sa na vsetko pozera len cez peniaze. Reklama zadarmo ti moze v konecnom dosledku priniest kopu novych zakaznikov, ktori sa k tebe dostanu prave cez referencie. Tak preco neinvestovat? Nikto nevravi, ze to musis robit stale zadarmo.

    Co je lepsie? 8 hodin sediet na zadku a nic nespravit a tym padom nic nezarobit. Alebo tych 8 hodin robit radsej zadarmo a ziskat referencie, ktore ti potom prinesu zakaznikov?

    Kazdy ide v tejto dobe po referenciach a cene. Ak nemas referencie ako chces niekoho presvedcit ze si dobry? ze mas skusenosti? ze si ta ma najat?

    Ale ak si mysli, ze ti budu padat pecene holuby z neba a ty len otvoris usta kam maju padat tak si na velkom omyle. Takym pristupom tazko prerazís a tazko ti aj niekto na porade poradi. Ak si tu dlhsie tak si si mohol vsimnut ze tu ludia makaju a necakaju na zazraky.

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    ja som daroval knihu za dve eura a ziskal zakazku za 50..... a spravil kolegovi knihu za výrobnú cenu a ma hned odporučil dalším dvom ľudom.

    hrki_sk je offline (nepripojený) hrki_sk

    hrki_sk
    ak nechces riesit veci pre inych zadarmo tak ries nejake svoje veci, ktore ti mozu posluzit aj ako referencia.

    pises ze podnikas v reklame, tak spravit si daku reklamu by ti predsa nemalo robit problem.

    Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

    Rastislav.N
    prepáč ak som sa niečim dotkol.Nesedímna zadku a nepozerám sa len cez peniaze a mám za sebou už aj zákazky cca 30 a už aj niečo dohodnuté na budúci týždeň.Len som ešte neskúsil či sa oplatí ešte chodiť po firmách a ponúkať služby alebo je to už všetko iba záležitosť e mailov a telefonu.
    Toto som sa v podstate chcel spýtať.
    Ďakujem pekne a dúfam že sa nikto nenahneval.

    Dobrý deň prosím o radu čo stým ked su skúsenosti ale zatial bez klientov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.