Zavrieť

Porady

práca po pri materkej 2012 ?

Dobrý den, zajímalo by mě, či mužu oracovat na Slovensku, když jsem zatím na mateřeské dovolené. Žiju a pracovala jsem na Slovensku i před MD a mateřeská mi chodí tudíž i zde ze soc. Slovenské rep. Mám 3 měsíčního syna a naskytla se mi práce na TPP už teď. Z minulé práce, kde jsem pracovala jsembyla propuštěná v 7. měsíci těhotenství z duvodu zrušení firmy, kde jsem pracovala, takže jsem jakoby nezaměstnaná. Nevím či mužu pracovat po pori mateřeské na TPP a pobírat i mateřeskou nebo to nejde, popřípadě pracovat alespoň na dohodu a nebo musím čekat až přejdu na RP ? Poprosila bych o radu co je nejlepší na MD i RP či TPP nebo dohoda atd. Moc děkuji
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mozes pracovat porpi rodicovskej dovolenke a sucasne nestratis narok na rodicovsky prispevok.
    Si este stale na MD? alebo uz na RD?
    Tweety Ivka je na MD
    Jsem stále ještě na mateřeské. Až okolo 27.11.2012 přecházím na RP. Takže na MD nemužu ?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Určite je možné pracovať i cez MD...v Tvojom prípade, máš MD vyplácanú z iného druhu poistenia, ako je nové zamestnanie......
    inak by si nemohla čerpať dávku (MD) z toho istého poistenia aj súčasne tam pracovať, z iného áno....
    To znamená, že pracovat mužu jakoby kdekoliv jinde, než v zaměstnání v kterém jsem pracovala před MD a z kterého mi teď vyplácejí MD ?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    tterrinna Pozri príspevok
    To znamená, že pracovat mužu jakoby kdekoliv jinde, než v zaměstnání v kterém jsem pracovala před MD a z kterého mi teď vyplácejí MD ?
    podľa môjho názoru áno....... na školení takúto situáciu vysvetľovala dr.Janka Motyčková

    práca po pri materkej 2012 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.