Zavrieť

Porady

oprava sklokeramickej dosky

zdravím, poznáte nejakého dobrého opravára sklokeramických dosiek? samozrejme doska je v záruke, nechce sa keď je "čerstvo" vypnutá znova zapnúť, servis mi vymenil nejaký termostat, aj napriek tomu to robí, teraz mi ho chcú odmontovať a poslať do reklamácie, lebo je vraj aj ten chybný a nechať ma cca 30 dní bez sklokeramickej dosky...... fakt totálne chytré, asi to budem riešiť aj cez ŠOI poraďte prosím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    majicca Pozri príspevok
    zdravím, poznáte nejakého dobrého opravára sklokeramických dosiek? samozrejme doska je v záruke, nechce sa keď je "čerstvo" vypnutá znova zapnúť, servis mi vymenil nejaký termostat, aj napriek tomu to robí, teraz mi ho chcú odmontovať a poslať do reklamácie, lebo je vraj aj ten chybný a nechať ma cca 30 dní bez sklokeramickej dosky...... fakt totálne chytré, asi to budem riešiť aj cez ŠOI poraďte prosím
    Si nepomôžeš, nech to vymenia. Keď by sa do toho niekto montoval, tak prídeš o záruku. Požičaj si zatiaľ varič a musíš sa obísť.

    oprava sklokeramickej dosky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.