Zavrieť

Porady

Daňový poradca

Ahojte kolegovia, je tu niekto z Vás v komore daňových poradcov? Mala by som záujem sa pripojiť medzi Vás. Na stránke www.skdp.sk, ktorú mu poradil Richard, /veľmi pekne ďakujem/, som sa dočítala, koľko stoja skúšky.. atď., chcela by som vedieť, či máte niekto skúsenosti z skúšok, a nejaké informácie okolo tejto tematiky..? Ďakujem za všetky Vaše informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Andi73 Pozri príspevok
    Dobrý deň!Mala by som na Vás jednu otázku.Minulý rok som vyhral v hre Markíza Kabrioleto auto Alfa Romeo Spider.Som súkromný podnikateľ a hovorili,že musím z toho platiť daň z výhry. Auto má cca.25000 eur cenu, keby som predal auto,aj budúci rok by som musel platiť daň ešteraz ?Takže aj tento rok by som musel platiť 19%,aj budúci rok?Prosím Vás dajte nám dobrú radu.Ďakujem.
    Si uplne v inej teme.
    Vyhru treba zdanit v r. 2009, t. j. v roku, kedy si vyhral a vyhru obdrzal.
    Skus si cez vyhladanie (vpravo hore) najst temy s touto problematikou, ktora sa uz preberali.

    zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

    zltalienka
    Janette Pozri príspevok
    Ahojte kolegovia, je tu niekto z Vás v komore daňových poradcov? Mala by som záujem sa pripojiť medzi Vás. Na stránke www.skdp.sk, ktorú mu poradil Richard, /veľmi pekne ďakujem/, som sa dočítala, koľko stoja skúšky.. atď., chcela by som vedieť, či máte niekto skúsenosti z skúšok, a nejaké informácie okolo tejto tematiky..? Ďakujem za všetky Vaše informácie.
    pridávam sa ... a posúvam tému

    Andi73 je offline (nepripojený) Andi73

    Andi73
    Dobrý deň!Mala by som na Vás jednu otázku.Minulý rok som vyhral v hre Markíza Kabrioleto auto Alfa Romeo Spider.Som súkromný podnikateľ a hovorili,že musím z toho platiť daň z výhry. Auto má cca.25000 eur cenu, keby som predal auto,aj budúci rok by som musel platiť daň ešteraz ?Takže aj tento rok by som musel platiť 19%,aj budúci rok?Prosím Vás dajte nám dobrú radu.Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.