Zavrieť

Porady

vonkajsie zaluzie - referencie

Dobry den,
mate niekto skusenosti s tymyto firmami ohladne vonkajsich zaluzii (el. pohon, typ: Z90):

Realtec (Trnava)
ROLL&STYL (Skalica)
KOVOMONT (zatienime.sk) (Trencin)

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ... climax
    Uz su aj S-kove 90tky - v ponuke ich ma K-System
    Naposledy upravil day : 04.10.12 at 18:42

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    firma hamax (BA), viem ze robia aj tieto (ja ich nemam),ale mam s nimi dobre skusenosti

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Neviem odkial si, ale aj v TN aj v TT je Lamelland. som z TN Z-90 som vyberal dost dlho a Kovomont nepoznam a ani nikto na okoli od nich nema.
    Ja som daval Z-90 od lamelland
    climax by stal na mojich 5okien + 300€
    K-system po zamerani taka cena ze sa mi hlava zakrutila a to som mal -20% , standardne davaju 10% zlavu.
    ja mam kluku, pri pohone môzu sa ceny lisit tak si treba dat nacenit vsetkym a tak sa rozhodnut

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ja mam ponuky na zaluzie cca rovnake, rozdiel je v cene za montaz, el.prislusenstvo a .... dovoz

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    Mal som ponuky od cca 5 firiem a vybral som zatial tieto, tak preto sa pytam, ci niekto nema s tymyto firmami skusenosti...
    Alebo aspon poradit na co si mam dat bacha? Napr. material, motory, vypinace, atd.
    Budem mat na vsetkych oknach el. pohon a typ zaluzi chcem Z90. Ovladanie len vypinacmi.
    Vopred dakujem.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ja mam tiez Z90..nieje to bohvieako pekne, ale je pevnejsia ako klasicky profil. kvoly zaluzii som teraz daval 19cm EPS okolo aby bola "vo fasade"

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    Ano, preto davam aj ja Z90,aby boli pevnejsie,viac tienili a boli odolnejsie. A taktiez ich chcem mat zapustene.
    Ide mi teda cisto len o referencie na uvedene firmi v mojom prvom prispevku,alebo aspon rady, na co si dat bacha...

    vonkajsie zaluzie - referencie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.