Zavrieť

Porady

Pľúcna hypertenzia bábätko

Nemáte niekto skúsenosti a pľúcnou hypertenziou u bábätka. Máme v rodine 2 mesačné bábätko, ktorému objavili túto diagnózu v kardiocentre , lekári povedali že je to neliečiteľné v medicíne..... Hľadáme všetky možné riešenia, či už alternatívna medicína, liečiteľstvo atď., tak rada by som pomohla..... nevie niekto poradiť, prosíím??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Tu asi alternatívna medicína ani liečitelia nepomôžu, ale skúsila by som sa obrátiť s problémom aj na centrum pľúcnej hypertenzie v Prahe, tu http://www.infopah.cz/pacient.php. Treba využiť všetky možnosti a nestrácať nádej, hlavne rodičia musia myslieť pozitívne... Prajem veľa síl ...
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Neskúsili ste osloviť detského chirurga MUDr.Cingeľa?, je to úžasný lekár, čítala som
    s ním veľmi veľa rozhovorov, púšťa sa do odvážnych operácií ...a s úspechom....
    dúfam, že bude vedieť poradiť....je mi to moc ľúto, že tak malé bábo má už takéto
    starosti so zdravím

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Nikto sa s tým nestretol?? Na Kramároch povedali, že treba sa pripraviť na najhoršie... odpoveď , ktorá robí rodičov bezmocnými... naozaj je to tak??

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Ingrid, dám im podnet... len neviem na Kramároch robili sondu do srdiečka a tam zistili, že cievy v pľúcach nie sú dostatočne vyvinuté a s tým žiaľ nevedia urobiť nič, bábo má cez 3 kg, transplantácia pľúc neprichádza do úvahy, teda vlastne nič... ďakujem za ochotu pomôcť... hľadajú všetko dostupné..a možno aj nedostupné ach...

    Jire je offline (nepripojený) Jire

    Jire
    Keď je niečo neliečiteľné v medicíne, neznamená to, že sa to nedá.
    určite by som vyskušala aj iné dostupné metody - napr. bylinkarky ( pani Stanova v Dubnici n. Vahom) alebo liecba cinskou medicinou....

    Pľúcna hypertenzia bábätko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.