Zavrieť

Porady

hrčka na bedrovom klbe po uraze

Prosim,povedzte mi,čo znamena lekarska sprava mojho syna:coxa volnba fare naznACENY,CITL VNIORNE PATRICK NEAGT,NAPIN MAN NEGAT,CITL BIC FEM bez edemu a hamt defektu bez haemat.RTG:naznaceny bump subcapit sin s predisp k FAI cam typ stp.diost az patv rupt bic fem sin dop:ft na fro laser ec magnet profizym,ko o mes,setr.Syn ma 13 rokov,aktivne hra futbal,pred 2 rokmi mal uraz,spadol na lavy bedrovy klb,v nemocnici to vyhodnotili ako silno buchnuty,po 3 dnoch ho pustili domov.Teraz ho zase boli,aj chrbat.Doktor vravel,že mu na klbe niečo rastie,že sa to da vyoperovat až v 16.rokoch.Prosim,povedzte mi,čo to može byt? Som zufala.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    eneje Pozri príspevok
    Prosim,povedzte mi,čo znamena lekarska sprava mojho syna:coxa volnba fare naznACENY,CITL VNIORNE PATRICK NEAGT,NAPIN MAN NEGAT,CITL BIC FEM bez edemu a hamt defektu bez haemat.RTG:naznaceny bump subcapit sin s predisp k FAI cam typ stp.diost az patv rupt bic fem sin dop:ft na fro laser ec magnet profizym,ko o mes,setr.Syn ma 13 rokov,aktivne hra futbal,pred 2 rokmi mal uraz,spadol na lavy bedrovy klb,v nemocnici to vyhodnotili ako silno buchnuty,po 3 dnoch ho pustili domov.Teraz ho zase boli,aj chrbat.Doktor vravel,že mu na klbe niečo rastie,že sa to da vyoperovat až v 16.rokoch.Prosim,povedzte mi,čo to može byt? Som zufala.Dakujem.
    eneje ....

    ...šak neblbni ... čo asi môže táto zpráva znamenať ?... žeby problém ???

    Coxa - kosť je nagatívne ... čiž OK ...

    Ale RTG je o niečom inom ... to len lekár rozlúšti ...

    jardo35 je offline (nepripojený) jardo35

    jardo35
    Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať,či mi na poškodený bedrový kĺb pomôže elektroliečba a ultrazvuk.Ortopéd mi doporučil cviky na posilnenie brušného a driekového svalstva no primár na rehabilitácii mi naordinoval elektroliečbu a ultrazvuk.Poškodenie mám 1 stupňa.Ďakujem.

    hrčka na bedrovom klbe po uraze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.