Zavrieť

Porady

Uplatnenie ucitelky po skonceni VŚ

Dobrý deň, mam k Vám jednu prosbu o mojom uplatnení v práci.Strednú školu mám ukončenú pedagogickú akadémiu-odbor učiteľka Mš a vycovávateľka, absolvovala som aj základnú umeleckú školu, 1.st.vysokej školy (Bc.) som ukončila v odbore učiteľstvo praktickej prípravy-majster odborného výcviku a teraz pokračujem v štúdiu Mgr. v odbore učiteľstvo technických odborných predmetov.Mám už sedem ročnú prax v zákl.umeleckej škole.Po skončení Mgr.by som chcela učiť v Mš. alebo Zš.Kde mám väčšie uplatnenie a do akej platovej triedy by ma mali zaradiť?Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brontosaurus je offline (nepripojený) brontosaurus

    brontosaurus
    Ide o to, čo chcete učiť a na čo máte kvalifikáciu, tak sa pokúsim to zhrnúť podľa toho, čo ste uviedli:
    1. v MŠ učiť môžete, nakoľko máte skončenú strednú pedagogickú školu v danom odbore. V tomto prípade vám ale nebude uznané vysokoškolské vzdelanie, lebo je v inom odbore ako predškolská pedagogika. Budete môcť byť zaradená ako nekvalifikovaná s VŠ vzdelaním a po ukončení adaptačného vzdelania budete zaradená do 9 PT.
    2. v ZŠ môžete pracovať ako vychovávateľka v ŠKD (platí to isté ako pri MŠ).

    Pravdu povedať, neviem prečo ste sa rozhodla pre dané VŠ štúdium.
    Máte prax zo ZUŠ-ky, chcete pracovať buď v MŠ alebo na ZŠ a študujete odbor, s ktorým sa uplatníte hlavne na SŠ strednej škole.

    Uplatnenie ucitelky po skonceni VŚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.