Zavrieť

Porady

Ako vymazať zakladne motivy vo Windows 7 ? Alebo ako...

Ahojte, ako už z nadpisu viete tak sa chcem opýtať či sa nejako nedajú vymazať základné motívy vo windows 7, a ak nie, tak by som sa chcel spýtať toto : vytvoril som si vlastný motív, uložil ho , a práve teraz ho mám nasadený, ale keď reštartujem počítač tak sa mi to prepne naspäť do windows default motívu. mislím že som omilom nejaký program odinštaloval , lebo som čistil počítač. doteraz som mal môj motív stále, ale akonáhle som vičistil nejaké subory/programi (vymazal/odinštaloval) tak stále keď reštartujem alebo vypnem PC tak sa mi zmení motív do normálneho windovsáckeho" . neviete ako natrvalo uložiť môj motív aby bol ako predvolený motív ?? lebo aj nechcem ten defaultný.. Díky..


(PS - AMD Catalist alebo ATI Catalist som skúšal ale stále keď zapnem PC tak musím ten AMD zapnúť, to je podobné ako môj problém, tiež si musím svoj motív stále zapínať) prosím o nejaký stručný popis, som v PC dosť pokročilí ale taketo veci som ešte neskušal a či sa vôbec dajú, podla mňa hej, kedže som ten motív už mal. A ani som to nevigooglil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Ahoj,
    1. Svoj motiv ktory si si vytvoril by si si mal najprv ulozit (kliknes na dany motiv, potom kliknes prava strana mysi a zvolis ulozit motiv, kde mu zaroven ulozis nejaky nazov)
    2. Ked ti ho ulozi, pokial na nom nie si tak sa znovu nakliknes na svoj motiv, kliknes na pozadie plochy a zvolis Ulozit zmeny, skontroluj ci mas vsetky obrazky vo svojom motive oznacene fajkou.
    3. V pripade ze motiv obsahuje viacej obrazkov mozes si zvolit aj casovy interval ako sa ti ma menit (pri jednom obrazku tato moznost pochopitelne nie je).

    Pozn. Bod 2 je dolezity aby si potvrdil ulozenie zmien, mne to funguje takze by ti to malo ist

    Ako vymazať zakladne motivy vo Windows 7 ? Alebo ako...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.