Zavrieť

Porady

Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať do akej platovej triedy a stupňa by som mal byť zaradený, ak pracujem ako pomocný vychovávateľ (nočný vychovávateľ ) v detskom domove kde sa nachádzajú len deti so psychyckou diagnózou mám ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a śučasne študujem na VŠ kde však ešte nemám ukončený ani prvý stupeň štúdia a mám 0 rokov praxe. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Plat máš určený podľa základnej stupnce platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, tabuľku nájdeš v prílohe č. 1 nariadenia vlády č. 578/2009 Z. z. - od vtedy platy neboli upravované - ako pomocný vychovávateľ si zaradený do 3 platovej triedy a 1. platového stupňa - čo podľa tabuľky činí 261 € základného platu - čo nie je ani minimálna mzda - ak so všetkými príplatkami tvoja mesačná mzda nedosiahne výšku minimálnej mzdy =327,20 € - tak ti zamesnávateľ musí dorovnať tvoju mzdu na zákonom stanovenú minimálnu mzdu. Hovoríme vždy o hrubej mzde.

    Zaradenie do platovej triedy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.