Zavrieť

Porady

treba jednoduche uct. k podvojnemu?

Dobry den,

chcela by som sa spytat. Ked si chcem spravit kurz podvojneho uctovnictva, a nemám ani ekonomockú školu ani prax, musím si spravit najprv kurz jednoducheho uctovnictva? Alebo to viem pochopit priamo v tom podvojnom?


Dakujem


Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Ja som bola na kurze podvojneho a to mam ekonomicku skolu. Ale prax je prax, to som zistila ked som zacala robit s JU. Takisto som rozmyslala ci aj na kurz JU pôjdem a som rada ze som nesla, zbytocne peniaze. PU ti staci.

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Na to- aby si vedela podvojné účtovníctvo, nepotrebuješ vedieť jednoduché účtovníctvo. Ak nemáš o podvojnom účte šajnu skús si prečítať na začiatok toto:
    http://www.porada.sk/t8703-svokrina-...nikurz-pu.html

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    dakujem, "svokrinu kuchynu" som citala, priam studovala.... tak dufam, ze mi to nieco pomoze na tom kurze... vdaka

    Dindi je offline (nepripojený) Dindi

    Dindi
    Ahojte, ja by som sa rada opytala ci mi viete poradit spol. kde by som si mohla spravit akreditovany kurz PU? Robim v bankovnictve a rozhodne chcem zmenu. Vdaka.........

    treba jednoduche uct. k podvojnemu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.