Zavrieť

Porady

Ako zistiť majiteľa priestorov?

Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Dantess Pozri príspevok
    Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
    DAntess, nech sa pozerám akokoľvek, ani po zväčšení na tvojom obrázku nevidím žiadny zakrúžkovaný objekt.

    Pozri si priložený wordovský dokument - je to kúsok katastrálnej mapy z Nejedlého ulice. Oproti vchodu 1 ale žiadny nebytový objekt nie je, takže neviem ktorý máš na mysli. Je tam oproti vchodu 5 na parcele 3301 iba OST 973 (objektová odovzdávacia stanica tepla) - teda inžinierska budova na rozvod tepla. Tieto budovy patria Hlavnému mestu Bratislava, viď list vlastníctva. A ešte oproti vchodu 3 (na parcele 3331/2) je nejaká inžinierska stavba, ktorá patrí bytovému domu Nejedlého 1,3,5.

    Ak máš na mysli iný objekt, tak si pozri súpisné číslo a podľa neho nájdeš na katasterportáli list vlastníctva.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dantess Pozri príspevok
    Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
    Stavba
    Vyhľadávanie podľa súpisného čísla stavby

    https://www.katasterportal.sk/kapor/...vbaFormInit.do

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Je to ulica nejedlého 1, ale keď to zadám do máp, tak mi to nájde bytovku. Priestor, ktorý hľadám ja je oproti bytovke a je to taký skladový priestor. Podľa toho čísla mi to nenájde nič. V prílohe dávam fotku a zakrúžkovanú budovu o ktorú sa jedná. Snáď to pomôže

    *edit: ako tak pozerám, tak si to musíte stiahnuť a otvoriť v skicári, alebo v niečo čo Vám tú fotku zväčší
    adresa foto.jpg  

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    buchač Pozri príspevok
    Stavba
    Vyhľadávanie podľa súpisného čísla stavby

    https://www.katasterportal.sk/kapor/...vbaFormInit.do
    Dantess Pozri príspevok
    Je to ulica nejedlého 1, ale keď to zadám do máp, tak mi to nájde bytovku. Priestor, ktorý hľadám ja je oproti bytovke a je to taký skladový priestor. Podľa toho čísla mi to nenájde nič. V prílohe dávam fotku a zakrúžkovanú budovu o ktorú sa jedná. Snáď to pomôže

    *edit: ako tak pozerám, tak si to musíte stiahnuť a otvoriť v skicári, alebo v niečo čo Vám tú fotku zväčší
    Dantess , Dantess......

    Popisné a súpisné nie je to isté ...
    Súpisné si zisti ...a zadaj do kolonky ...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Dantess Pozri príspevok
    Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
    No skús mu to tam podpáliť a sám pribehne. Možno ti potom dá aj zľavu.

    Aj dnes dávali podobné v telke. A vykľul sa z toho prevádzkovateľ internetu v Detve.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Chobot, veľmi pekne ďakujem. Vyzerá to na to, že to je 3331/2. Ono je to taká kockatá budova s 2 vchodmi. Z jednej strany je sklad z druhej bol bar. V prílohe posielam foto už asi v lepšom formáte, tak prosím pozri sa na to či je to ono. Ďakujem. Následne asi budem musieť kontaktovať správcov bytov tých bytoviek, áno?
    nejedleho budova.jpg  

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Tieto priestory patria teplářnam. Podarilo sa mi dopátrať majiteľa tak, že mali na budove reklamu jedného piva a cez tú firmu som sa opýtal s kým majú podpísanú zmluvu. Potom som si ho našiel, zavolal a ten mi povedal, že to patri teplarnam. Ďakujem za Vašu pomoc.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Dantess Pozri príspevok
    Tieto priestory patria teplářnam. Podarilo sa mi dopátrať majiteľa tak, že mali na budove reklamu jedného piva a cez tú firmu som sa opýtal s kým majú podpísanú zmluvu. Potom som si ho našiel, zavolal a ten mi povedal, že to patri teplarnam. Ďakujem za Vašu pomoc.
    Podľa listu vlastníctva patrí parcela č. 3301 mestu Bratislava, a budova, čo je označená ako typ budovy 20 (Iná budova) pod súpisným číslom, 2752 patrí Bratislavskej teplárenskej a v prenájme ju má Prvá rozvojová spoločnosť, a.s. - pozri priložený list vlastníctva.

    Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

    Emka Roman
    Dantess Pozri príspevok
    Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
    Odvŕtaj vložku - prihlási sa sám

    Ako zistiť majiteľa priestorov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.