Zavrieť

Porady

poistenie pred dovolenkou

dobrý den, moj problém je takýto. S priatelkou sme boli v lete v bulharsku, cez cestovnu kaceláriu. mali sme zaplatené aj poistenie ktoré nam ponúkla cestovka. priatelke sa na dovolenke urobila nejaká alergická reakcia a isla radsej na vyšetrenie. Vsetko prebehlo ako malo, doktor jej pichol dve injekcie dal tabletky a mast, s tým že ma este príst na kontrolu... počas vysetrenia mi povedal že mám zavolat do poistovne a nadiktovat nejake čislo. cez telefon sa ma pýtali či všetko bolo v poriadku, ako bolo o nás postarané, a čo všetko jej urobil. O platení nepadlo ani slovo, a aj lekar povedal že netreba nič platit. zrejme maju taku zmluvu s poistovnou. tak sme odisli, s tým že sme boli este o tri dni na kontrolu. opat všetko v poriadku. no a problém je v tom, že pred dvoma dnami prisiel priatelke email od doktora že ma zaplatit 190 euro, lebo poistovna neuhradila celu sumu. Má nato 15 dni. Viete mi poradit čo máme robit, v cestovke povedali že oni s tým nemaju nič, že to si máme riešit s tou poistovnou, a v poistovni su taký spomalený že určite to nevyriesia do 15 dni. čo mi hrozí v takomto prípade resp. mojej priatelke... a to este nieje vôbec isté či to ta poistovna zaplati.
Naposledy upravil ramik : 12.10.12 at 21:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

    foresterbig
    Určite by som to zaplatil a faktúru odniesol do poisťovne na preplatenie.
    Poučenie s toho je že neuzatvárať komerčné poistenie cez CK ale individuálne lebo v prípade problémov sa stránia zodpovednosti ako je uvedené v príspevku ale partnerom je určite CK lebo zobrala peniaze a uvedené poisťenie si integrovala to celkovej sumy zájazdu,čo by malo byť na rozhodnutí zákaznika.

    ramik je offline (nepripojený) ramik

    ramik
    lenže oni negarantujú to vrátenie penazí. Inač je to europska cestovná poistovna. máte s nou niekto skúsenosti.

    poistenie pred dovolenkou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.