Zavrieť

Porady

Internet od UPC

Ahojte, ma niekto skusenosti s Internetom od UPC, programom Fiber Power 30, lokalita Bratislava? Citam o ich sluzbach rozne informacie, ktore su v pohode, ale aj velmi zle. Ceny maju prijatelne, a to je dovod, preco o nich premyslam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    Je to dosť v pohode net, ja sám ho mám a iba v pohode rýchlo, neseká sa, sem tam sa stane že majú 5 minútový výpadok, ale to iba výžne zriedkavo, a odporúčam ho, a najlepšie ak ku nemu používaš Google Chrome, alebo Waterfox..

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    aj ja mam upc v BA a som spokojna ... asi rok...len raz sme mali vypadok a to kvoli vytaharom cosi im pokazili...

    tak mozno zalezi aj od presnej lokality ....

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    pýtaš sa síce na BA-som z východu, máme balík od UPC - TV, pevná linka, internet za výhodnú cenu...maximálna spokojnosť, žiadne výpadky. Pevnú linku síce nevyužívame

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja mám len UPC telku, internet mám od inej firmy. Začínala s metalikou, ako prvá u nás zaviedla optiku - za celý dobu (cca 6 rokov) mala len niekoľko výpadkov (avízovaných pre údržbu).

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Mňa by zaujímala REALNA RÝCHLOSŤ pripojenia internetu cez UPC, monitorovana cez hocijaký speedmeter

    napr. aj ten čo je na stranke www.dsl.cz

    ked som bol na kontaktnom mieste UPC , baba za pultom o realnom premeraní nechcela ani počuť

    a stale mi bliakala nejaké nezmysly o 100 Mbit/s

    samozrejme som s takým prístupom,ku mne ako ku potencionalnemu buducemu zakaznikovi, som bol prudko nespokojný

    a uvažujem ,že tam pojdem ešte raz a ak mi nevyhovie a neukáže na svojom kompe pred sebou,

    ktorý ma neustále pripojený na net ,tu realnu rýchlosť,

    že ju surovo nabonzujem na centralu UPC aj s presným uvedením jej inicialov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Indeed Pozri príspevok
    Mňa by zaujímala REALNA RÝCHLOSŤ pripojenia internetu cez UPC, monitorovana cez hocijaký speedmeter
    napr. aj ten čo je na stranke www.dsl.cz
    Momentálne ???

    Průměrná rychlost připojení:
    5,484 Mbit/s
    Indeed DÍKY Juraj !

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Průměrná rychlost připojení: 22,87 Mbit/s
    Průměrná rychlost stahování dat:2,859 MB/s
    Průměrná rychlost uploadu: [?]3,499 Mbit/s
    Průměrná rychlost odezvy (ping):neměřeno
    Podla zmluvy mama mat 20/2, cize zodpoveda.
    Pri stahovani idem bezne na 3,6 MB/s a na ostatnych pocitacoch v rodine (2) sa to nejako neprejavuje, pri beznon surfovani.
    Spokojnost.

    worker1111 je offline (nepripojený) worker1111

    worker1111
    rýchlosť si odmeriaš na www.speedtest.net, samozrejme myslí sa pripojenie po kábli, nie wifi a v čase merania by nemalo byť pripojených viac PC ale iba jeden, lebo smozrejme si tú linku doma delíte a rýchlosť ktorú máš poskytovanú je maximálna, ktorú môžeš dosiahnuť, čiže reálne ju dosiahneš len málokedy, napr. ak máš 100MB tak reál mimo špičku bude medzi 80-90MB, v špičke to bude menej...

    IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

    IvanPK
    Prosím ťa ja mam to iste a platím 28,90 € mesačne, pevnú nevyužívam...a ty koľko..?€

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.