Zavrieť

Porady

Windows

Dobrý deň mohli by ste mi pomôcť???Mal som na PC windows 7 ale chcel som xp a nainstaloval som ho no potom nastali v inštalácii chyby.Teraz ked pustim pc tak sa dostanem po nacitavanie ale ukaze sa xp potom modra tabula a reštartne sa.Skúsil som ho aj preinštalovať ale nedalo sa nieco napisal o hardisku.Prosím poraďte.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maaato je offline (nepripojený) maaato

    maaato
    zdravim,
    dal si formatovat disk pred instalaciou?
    Nie je to nahodou nejaky akciovy NB, lebo na jednych boli chyby s HDD, bol to tucim t-com a nb bol asus..

    rabek je offline (nepripojený) rabek

    Informacne technologie :-) rabek
    preco si nechcel W7? XP uz nie je podporovane a W7 nie je zly system.

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Presne ako napisal Vlado40, ( V BIOSe si najdi polozku "SATA Native Mode" a vyber polozku "Disabled", resp. najdi polozku v stýle "SATA mode" a prepni z AHCI na Legacy), alebo si zaobstaraj Win XP s ovladacom pre radic SATA.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Na každej doske je to zašite trošku na inom mieste.Hľadaj položku ako ako bolo napísané alebo SATA Configuration,Configure SATA a tam si prepni z AHCI na IDE ,alebo je to položka SATA mode.Ak to nevieš nájsť ,tak sem daj typ dosky.
    misoft Ani nie typ dosky, ako skôr typ BIOSu

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    nesranduj, ty si to nečítal, pozri pod -Ako zistím ............. akú základnú dosku alebo akú ....... v mojom počítači? , alebo si to daj urobiť niekomu inému
    a tu je ako sa dostať k biosu Prístup do biosu
    http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue...stup-do-bios-u

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    tak, veru otvor a čítaj, to je tá najväčšia doska, nezabudni vypnúť, možno bude aj HD pokazený, keď je opotrebovaný :-),

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.