Zavrieť

Porady

hladám auto (začiatočník!)

Ahoj. Mam po autoskole a chcel by som investovat do auta. Auto by malo byt hlavne spolahlive, nie velke naklady na spotrebu a nemat dojem stariny. Investicia 2000-3000 eur ale cim menej tym lepsie kedze sa nanom idem ucit a zdokonalit a neviem ci si toto neodnesie aj svoju dan v podobe skrabancov atd. Kedze chodim na VS a robim aj popri skole chcel by som ho vyuzivat na mestske ucely a 2-3x mesacne na dlhsie cesty (200km). Budem vdacny za kazde rady a skusenosti!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Aha, takže ty sa vlastne ideš zdokonaľovať v jazde a to si má odniesť auto v podobe škrabancov ? nechcel by som ťa s mojím fungeľ novým autom stretnúť na ceste pri "zdokonaľovaní"...

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Buď na to máš alebo nie.
    Ja som vodičák robil rýchlokurzom.Prvýkrát som auto šoféroval na cvičisku.Urobil som možno 20 km dohromady aj so skúškami,trvalo mi to dva týždne,16 dní po začatí autoškoly som mal vodičák v ruke,to bol štvrtok a v nedeľu som sadol do favorita a smer Nemecko.Odvtedy som najazdil skoro milión km bez nehody.Keď som začínal autoškolu,nevedol som auto ani naštartovať.Mne pomohlo to,že som vhupol rovno do premávky a rovno na dlhé cesty do Nemecka.Rešpekt som samozrejme mal,ale strach nie.Niekedy nechápem,prečo každý chce VP,nie každý na to má.
    Ty v zadaní vlastne pripúšťaš,že tým autom možeš do niečoho naraziť.To nie je dobré pre teba,ani pre ostatných na cestách.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    dúfam, že to zdokonaľovanie nebude v BA premávke

    čo si tak ešte zaplatiť nejaké kondičné jazdy ked si nie si istý?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    neuvažuj nad dojmami,

    mal by si vybrat také auto, do ktorého budeš len nalievať benzín,či naftu

    kedže nemieniš dať ďalších 2000 eur do spojazdnenia nejakého polo-vraku

    rozhodne nekupuj nejaké BMW typu td alebo tds r.v. trebars 1999 alebo podobné auta typu tdi

    kup si zachovalu felíciu a VOZ SA !

    A ked chceš silou mocou diesel tak citroenik nejaky s objemom tak 1,4 hladky diesel

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Na jednom motoristickom portali vždy zdorazňujú,že kto si planuje kupiť opicu, malo by mu zostať trochu peňazí na banány

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Indeed Pozri príspevok
    Na jednom motoristickom portali vždy zdorazňujú,že kto si planuje kupiť opicu, malo by mu zostať trochu peňazí na banány
    A veru fakt.Ja som si včera po pol roku vypil,mal som síce slabú,ale predsa opicu a kukám,že v kuchyni ostali naozaj banány....

    Sasanko je offline (nepripojený) Sasanko

    Sasanko
    Ja som zas mal kamaráta, ktorý si 2 týždne od vodičáku kúpil drahé elektróny - hádajte, ako po pár stretoch s obrubníkmi a ja neviem čím ešte asi tak vyzerali. Rýchlo sa vrátil na plecháče.
    JanoL Tu mi ešte chýba link na tie plecháče....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.