Zavrieť

Porady

ako zmenit zdrojovy kod

Ahojte,
kupila som si program, do ktoreho si zaznacujem svoju zbierku minci a kedykolvek si mozem vytlacit statistiku tychto minci. Chcem vsak, aby tato statistika vyzerala trochu inak. Je to robene tak, ze sa statistika z programu objavi v internetovom prehliadaci. Tam som si otvorila zdrojovy kod a chcela by som ho nejako zmenit.... da sa to?

Dakujem pekne
zdrkod.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    // ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny

    Nezmení sa. Program ho vygeneruje znova (na základe šablóny) a prepíše pôvodný. Jedna z možností je ak si program tie súbory niekde ukladá a vytvára/načítava si ich názvy do zoznamu. Potom by mohlo pomôcť uložiť upravený dokument pod iným názvom. Samozrejme mohla by si ho len čítať a tlačiť. Je to alejednorazová akcia a to by si musela robiť s každým súborom.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Dá. Nejakým editorom napríklad notepad. Ale ak nevieš, ktoré BYTY ako zmeniť, tak ti to asi chodiť nebude.
    Až teraz som si pozrel obrázok.
    Tak trochu poštuduj HTML a skúšaj.
    Naposledy upravil marjankaj : 19.10.12 at 15:14

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    dakujem za vsetky odpovede, ale ja som skor myslela ako to zmenit... lebo ked otvorim zdrojak, tak tam zmeny robit nejdu... mam si to ulozit pod inym nazvom a prepisat? a potom to mam kam vlozit naspat?? do priecinku toho programu? html zaklady mam, zmenit to dokazem tak, aby to fungovalo, len neviem ako to prepisat, ked je to zamknute... vdaka

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    evel Pozri príspevok
    dakujem za vsetky odpovede, ale ja som skor myslela ako to zmenit... lebo ked otvorim zdrojak, tak tam zmeny robit nejdu... mam si to ulozit pod inym nazvom a prepisat? a potom to mam kam vlozit naspat?? do priecinku toho programu? html zaklady mam, zmenit to dokazem tak, aby to fungovalo, len neviem ako to prepisat, ked je to zamknute... vdaka
    ...tam ani nepôjde, musíš ho otvoriť v nejakom editore, ako ti už písaly
    Martin28sk ,,písaly"

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    otvorila som, zmenila, ulozila ako html. ked to otvorim, je to zmenene tak ako potrebujem. ako to vsak teraz vlozit naspat do toho programu??? ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny (ktory som odtial odstranila !!!) asi to bude este niekde zakodovane v tom programe...

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    evel Pozri príspevok
    otvorila som, zmenila, ulozila ako html. ked to otvorim, je to zmenene tak ako potrebujem. ako to vsak teraz vlozit naspat do toho programu??? ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny (ktory som odtial odstranila !!!) asi to bude este niekde zakodovane v tom programe...
    ...já používam PSPad, keď niečo zmením musím to aj uložiť. Až potom sa objaví zmena.

    Martin28sk je offline (nepripojený) Martin28sk

    Martin28sk
    ten program je teda na evidenciu mincí. neviem či ponuka aj obrazky ale to je jedno. html subory si ukladaj na ine miesto. ak pridas nieco nove (novu mincu), potom sa vytvori novy subor. je to vada programu, nemá program nejaku moznost menit default sablonu z ktorej sa subory vytvaraju. nemyslim moznosti- zmenit sablonu, ale nejaky subor v program files.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.