Zavrieť

Porady

...chcem sa vrátiť späť

..ahojte, v skutočnosti nie som žiadna Mibi79,ale Lenka1979 ktorú poniektorí poznáte...a chcem sa vrátiť späť na poradu pod starým nickom....keďže sa mi stala taká vec, že ma dcérka nechtiac odhlásila z porady,z ktorej som sa od roku 2007 ktorej som členom takmer nikdy neodhlasovala,-zabudla som heslo... po zadaní žiadosti o zaslanie nového hesla na e-mail mi nič neprišlo,tak som písala mail Richardovi,ktorý mi odpovedal,že ma skúsi pomôcť,no nepomohol Neviem,ako sa dostať späť,tak som sa zaregistrovala pod novým nickom lebo som to tu chcela napísať, prípadne poprosiť či by niekto nevedel ako na to.... Dík za pomoc a ochotu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Vitaj Lenka, my ťa ľúbime aj pod týmto nickom!

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Zitulda, lujza.j, Zita5, Katy a R, terezamaria, Dav, Antonia1, Melnick, Dana1
    9

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Lenočka prihlás sa ako Lenka 1979 s medzerou medzi menom a rokom narodenia a daj si heslo, ktoré si zapíšeš a bude to úplne ako starý nick. Som rada, že Ťa vidím, vítaj opäť.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    pepsikova, Zitulda, Katy a R, Zdenka175, Mária27
    5

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a ak máš mozillu, tak si daj "zapamätať heslo pre túto stránku...aj keby ťa niekto odhlásil, mozilla si tvoje heslo pamatá, len klikneš a si tu....

    ..a viem, že niekde v pamäti počítača máš uložené všetky stránky a heslá k nim, všade, kde sa prihlásiš...ja to mám, len to musím nájsť, potom ti napíšem..nestresuj..

    ..mozilla-nástroje- možnosti- bezpečnosť- uložené heslá= tam nájdeš aj heslo sem...

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Lenka naozaj sa nič nedeje ak si necháš nový nick a pravdu ti napísala Rozálka aj Tweety...a tie ss-ky, ale veď budeš mať určite tak ako aj my, či nie?

    Mibi79 je offline (nepripojený) Mibi79

    Mibi79
    Ďakujem Vám všetkých za milé privítanie staro-novej "dušičky", ste zlatí a aj ja Vás ľúbim.
    DanielaSL Lenočka aj my Teba.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mibi79 Pozri príspevok
    ...ach moja zlatá díky moc...
    Aj tento nick je pekný, zvykneme si. Ale s tým predchádzajúcim sa už tu asi neobjavíš, už tu máme jednu kočku pod novým. Zvykneme si určite. Heslo- parole Ti už asi nikto nezistí. Tak vitaj nanovo. AKo doma, ako doma.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Lenka ale teraz skús napísať Richardovi nech Ti zmení tento nick na starý.
    Mibi79 Dani, SS-ky sa už nevrátia hoci sa vráti starý nick

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Lenka, skús cez tlačitko nahlás (čierny trojuholník s výkričníkom) pri svojom prvom príspevku. Skôr si to všimnú moderátori a upozornia Richarda.
    K svojim súkromným správam z prvého nicku sa dostaneš len pri obnovení hesla. Možno so medzitým zmenila emailovú adresu, ak je to tak, treba nahlásiť novú.
    Mibi79 ..tak tak Stanko, vychodňarka... :-)))))

    Mibi79 je offline (nepripojený) Mibi79

    Mibi79
    rotoped390 Pozri príspevok
    Rob to ako ja = nič si z toho nerob

    V tomto som opatrnejší


    ...Ja: čo na srdci,to na jazyku...

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Milanko, keby si nás neľúbil, nebol by si miliónty raz
    Naposledy upravil kukučka : 24.10.12 at 19:01

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Mibi79 Pozri príspevok
    ...Ja: čo na srdci,to na jazyku...
    Lenka skús napísať Richardovi na FC, určite sa to musí dať , aby si sa vrátila pod svoj pôvodný nick.Však všade to existuje, ak zabudneš svoje heslo, pošlú nové .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.