Zavrieť

Porady

Odstránenie skrutiek z nohy

Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala). Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií. Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami. Poprípade ako dlho to potrvá. Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať. Ak máte niekto info, alebo skúsenosti, bola by som vďačná. Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    adka60 Pozri príspevok
    Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala). Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií. Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami. Poprípade ako dlho to potrvá. Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať. Ak máte niekto info, alebo skúsenosti, bola by som vďačná. Ďakujem vopred.
    Ja som mal skrutky v kolene - v jabĺčku - po vybratí skrutiek som mal pohyblivosť dokonca lepšiu - samozrejme - nie je tá pohyblivosť úplne 100%-ná - ešte pár dní treba rehabilitovať - ale ako športovec, by Ti to malo byť jasné. Zároveň odporúčam vyšší prísun vápnika, rybieho oleja a dávať pozor na nárazy.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja by som si to určite nedávala von z nohy ak by to nebolo milion % nutné, mojej susede robili tiež to isté vybrali jej kliny minulý týždeň z kolena a povedala,že to je bolesť neskutočná a keď sa jej stalo to zranenie,že to tak nebolelo ako toto...
    predsa je to zásah a ....

    Yessica je offline (nepripojený) Yessica

    Yessica
    ja som po operácii 5 týždňov: vyberali mi klinec zo stehennej kosti + 4 šróby. po operácii to bolelo naozaj ešte viac, ako po úraze. Barle som mala asi 2 týždne. Opuch zmizol až teraz, pohyblivosť je trochu obmedzená, ale to iba kvôli jazve. Inak subjektívne mám pocit, že napr. pri drepe alebo stúpaní po schodoch necítim v tej nohe taký tlak ako predtým.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    adka60 Pozri príspevok
    Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala).
    ...pekné číslo ...
    Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií.
    ...blbo...
    Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami.
    ...najprv s barlami , potom normálnejšie ...
    Poprípade ako dlho to potrvá.
    Habera - Je to vo hviezdach ......
    Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať.
    ...som , kto som ....plánovanie nejak nemá význam...teda v oblasti zdravia ...
    Ak máte niekto info, alebo skúsenosti,
    ...JA ano jedno a ani to druhé ....chvalabohu ...iba ten svoj názor skromný dávam ...
    bola by som vďačná. Ďakujem vopred.
    Ani na jednu otázku sa nedá totiž presnejšie odpovedať ... pri takomto zranení je to niekedy aj na mesiace ...
    Každý jedinec je predsa iný !!!

    Odstránenie skrutiek z nohy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.