Zavrieť

Porady

pracovny uvazok

Dobry den,pracujem v zariadeni s nepretrzitou prevadzkou , pracovnym tyzdennym casom 37,5 hodiny......pracujem na 12 hod.zmeny/11,5+0,5 neplatena prestavka/.....to co mam casovo odrobit odrobim......ale nerozumiem jednej veci....ako mozem zo 100 percentneho uvazku z nicoho nic prejst na 93.75 percentny.Moze mi prosim niekto odpovedat a ked niekto viete.....kde sa o tom docitam.....poprosim o info....zakon,alebo nieco.....vopred dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Co myslis pod prechodom zo 100% na 93,75% uvazok?
    To sa da len zmenou pracovnej zmluvy, ktoru musis podpisat.
    ivka70 Pozri príspevok
    Co myslis pod prechodom zo 100% na 93,75% uvazok?
    To sa da len zmenou pracovnej zmluvy, ktoru musis podpisat.
    aj ja si myslim....uz rok zistujem ako je toto mozne .....nic som nepodpisovala.....akurat nam zvysovali pracovny cas z 35 hodin tyzdenne na 37,5 hodiny....toto som podpisala,ale prechod zo 100 percent na 93,75 % sa mi na paske zazracne zjavil.......

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    manci2@azet.sk Pozri príspevok
    aj ja si myslim....uz rok zistujem ako je toto mozne .....nic som nepodpisovala.....akurat nam zvysovali pracovny cas z 35 hodin tyzdenne na 37,5 hodiny....toto som podpisala,ale prechod zo 100 percent na 93,75 % sa mi na paske zazracne zjavil.......
    Tak ti k tomu zazracnemu objaveniu musi dat vysvetlenie len mzdar vo firme, pripradne zacni svojim nadriadenym. a pytaj sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.