Zavrieť

Porady

Zaciatok podnikania

Zdravicko patrim medzi tych ktori prisli o robotu a povedal som si ze uz nebudem muklovat pre nikoho a preto by som chcel rozbehnut nieco. Len sa chcem opytat ci je drze zacat sa obzerat po mimoslovesnkych dopytoch ale zacat hladat dopyt po okolitych krajinach napr CR alebo PL. CO si o tom myslite vdaka za akukolvek radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Drze? To je hadam preklep nie? Ak sa budes zameriavat na najmensi trh v Europe - Slovensko, tak mas vopred sance na uspech z 95% odpilene. Naco sa budovala EU? Aby kazdy predaval iba vo svojej dedine?

    Este uzasnejsi trh je Azia, tam su moznosti obrovske a export na tieto trhy nanaraza v podstate na ziadne administrativne prekazky. U nas to ludia zatial objavili iba v niminalnej miere.

    ico19 je offline (nepripojený) ico19

    ico19
    Ano urcite je to tak ale nemam velke oci pre zaciatok. Narodila sa mi dcerka tak musim postupovat velmi opatrne.Aby som sa nedostal do ....
    kedze budem mozno zacinat iba z prispevku z UP. Musim este vela popremyslat len som chcel vediet nazor skusenejsich.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.