Zavrieť

Porady

Ako vlozim druhu vertikalnu os s inou mierkou do grafu v Exceli 2007?

Ahojte,

chcela by som vas poprosit o nasledovnu radu: ako vlozim druhu vertikalnu os s inou mierkou ako je prva os do grafu v Exceli 2007.

Dakujem vopred za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Klikni pravým myšítkom na graf, vyber Formátovať rady údajov a na karte Os zaškrtni Na vedľajšej osi.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Andrea8888 dobrý deň, presne to sa snažím spraviť. V grafe si označím rad udajov ktory chcem mat na vedlajsej osi, potom kliknem pravym a dam formatovat rad udajov. Otvori sa mi dialogove okno kde mam tieto moznosti: moznosti radu, tvar, vyplnit, farba oramovania, styly oramovania, tien, ziara a jemne okraje, 3d format. Pod moznosti radu by malo byt na vyber vedlajsia os kt. by sa malo dat zaskrtnut no ja tam mam iba hlbku miery a sirku medzery. nikde nemozem najst vedlajsiu os.
    Andrea8888 dakujem, potrebujem to mat v jednom grafe
    Andrea8888 lenže ja tam tú možnosť nemám. Ak idem na Formátovať rady udajov tak tam mam iba karty: Možnosti radu, Tvar, Vyplniť, Farba orámovania, Štýly orámovania, Tieň, Žiara a jemné okraje, 3-D formát. To je všetko. Malo by to byť pod kartou Možnosti radu, ale ja tam mam namiesto toho iba hlbku a sirku medzery.
      zbaliť

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Formátovanie sekundárnej osi sa definuje pre konkrétny rad údajov. Viď príklad

    P.
    Graf-sekund-os.JPG  

    Ako vlozim druhu vertikalnu os s inou mierkou do grafu v Exceli 2007?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.