Zavrieť

Porady

Ako odstranim obrazok z desktopu?

Ahojte,

chcela by som vas velmi poprosit o nasledovnu radu: ako odstranim obrazok z desktopu - z mailu som si stiahla zazipovany subor, potom som ho chcela dat tlacit, ale zial nesiel a potom sa mi obrazok ulozil na plochu (desktop), nemozem ho zavriet ani nijak odstranit, nejde totiz ani zmenit pozadie na ploche (desktop).

Dakujem vopred za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lucrecia je offline (nepripojený) lucrecia

    lucrecia
    mam Windows XP, ale je mozne ze ked hladam cez control panel nastavenie pozadia, tak tam taku moznost ani nemam?

    dakujem za pomoc.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V XP klikni na voľné miesto na ploche PTM a vyskočí panel na úpravu obrazovky (momentálne nie som na XP) a mali by tam byť 4 záložky a v jednej je aj úprava vzhľadu, tam si volíš pozadia (vyberá sa z roletového zoznamu - alebo si nájdeš vlastné).

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    misoft Pozri príspevok
    V XP klikni na voľné miesto na ploche PTM a vyskočí panel na úpravu obrazovky (momentálne nie som na XP) a mali by tam byť 4 záložky a v jednej je aj úprava vzhľadu, tam si volíš pozadia (vyberá sa z roletového zoznamu - alebo si nájdeš vlastné).
    doplnim link na clanok: http://technet.idnes.cz/konfigurujem...09161_software

    Ako odstranim obrazok z desktopu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.