Zavrieť

Porady

reklamacia v zlatnictve

dravím chcem sa opýtat na reklamaciu v zlatnictve.Dal som si urobiť-vymeniť karabínku na zapínanie retaizky pretože mi vyskočila pružinka.Vymenenú som pár krát na vyskušanie potiaholv obchode. Večer som si ju dal prvý krát dole a vyskočila zas. Predavačka mi dnes povedala že nevie či jej to uzná vyrobca.Ze som ju skusal pred nou a fungovala. Keby sa mi to stalo po roku nepoviem nič ale hned prvý den. Mám šancu na bezplatné vymenenie podľa vás?Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Áno, určite máš nárok na výmenu, resp. opravu. Ak sa nemýlim, tak na opravy je 3 mesačná záruka, možno teraz už aj viac, neviem presne.

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    podľa mňa tiež ti to musí zreklamovať ale ak chceš skús to vygúgliť - určite tam niečo podobné nájdeš

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    Musis pouzit spravny slovosled, napriklad:

    "Dobry den prajem, ja som sa bol informovat na SOI ohladom toho ci je mozne reklamovat opravovany tovar, ktory sa pokazil hned na druhy den a oni mi odporucali ist priamo k vam, tak som teda tu"

    :-)

    Uvidis aku rychlost to naberie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pioter007 tak to teda áno
    misoft Dobrý postup - aj polky zadku im možno stiahne
    tienik funguje to, mam vyskusane
      zbaliť

    reklamacia v zlatnictve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.