Zavrieť

Porady

Poslanci spol. s r.o.

Dnes sa opäť predviedli poslanci , na zasadnutie parlamentu dovolil p.premiér dostaviť sa len 10 ks zo strany Smer , takže nie sú uznášania schopní a nemôžu prijímať rozhodnutia. V našej spoločnosti je toľko problémov ale ľudia , ktorí nás zastupujú majú čas na takého hry . Vláda chce naplniť štátny rozpočet od dôchodcov , študentov , SZČO, nie sú peniaze na platy lekárov a učiteľov . Zaujímalo by ma ako sa strana SMER postaví k predkladanému návrhu p. Lipšica k financovaniu politických strán , lebo príspevky stranám odčerpávajú zo štátneho rozpočtu veľký balík peňazí .Či si to uvedomí Náš sociálne cítiaci premiér a vládca tejto krajiny a pritom už pred 500 rokov pred n.l. ,čínsky filozof mal jednoduchý recept a povedal: " Ak je cnostný vladár , cnostný bude aj ľud .."
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salsa je offline (nepripojený) salsa

    salsa
    mimochodom ten filozof sa volal KONFUCIUS a p. premiér by mal poznať jeho dielo Hovory , keď má právnické vzdelanie.

    gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

    mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
    Už dávno zastávam názor, že by sa mali znížiť príspevky zo štátneho rozpočtu pre politické strany. Lenže nedávno sa p. premiér vyjadril, že "azda to nás vytrhne zbiedy"? Ja k tomu iba poznamenávam, či nás vytrhne z biedy, keď mi chcú zobrať zo 400-eurového platu 5%.

    salsa je offline (nepripojený) salsa

    salsa
    V roku 2012 prišla k moci staronová skupina poslancov , ktorá nám diktuje svoje pravidlá ale dokedy to budeme vládať znášať. Jedna vládna skupina zníži dane ,príde iná skupina zvýši dane ,je to ako v Kocúrkove a pritom sú tam stále tie isté tváre u viac ako 20 rokov s nami manipulujú . V tejto krajine chýba stabilita , keď chcú nejaký zákon zmeniť , tak nech si to dobre rozmyslia ako ho zmeniť a nie aby jeden zákon mal 20 novelizácii .Ledva sme si zvykli na novelizáciu pravice už máme fungovať podľa novelizácii ľavice . Nech idú všetci do čerta.

    Poslanci spol. s r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.