Zavrieť

Porady

Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dnes som bola na školení a spomenulo sa to tam, že asi na 2 roky sa nebude môcť podávať neskôr DP......iba pri príjme zo zahraničia.......
vraj sa máme nechať prekvapiť.......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
dnes som bola na školení a spomenulo sa to tam, že asi na 2 roky sa nebude môcť podávať neskôr DP......iba pri príjme zo zahraničia.......
vraj sa máme nechať prekvapiť.......
kazko má pripraviť návrh zmeny 595-ky aby to platilo čím skôr - dnes som to čítal na etrend.sk a aj tu na porade
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

srska Pozri príspevok
kazko má pripraviť návrh zmeny 595-ky aby to platilo čím skôr - dnes som to čítal na etrend.sk a aj tu na porade
a nejako je ticho okolo tej lotérie - už som si ak krabicu na bločky vymaľovala ... alebo je to už hotová vec
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
a nejako je ticho okolo tej lotérie - už som si ak krabicu na bločky vymaľovala ... alebo je to už hotová vec
údajne od polovičky 2014 - postrehol som tuším na ta3 asi pred 10 dňami
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Katy, doklady z ERP ti preexpirujú......., resp. nebudú čitateľné.......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
Katy, doklady z ERP ti preexpirujú......., resp. nebudú čitateľné.......
no, na to jedna firma vyhrá verejné obstarávaie na dodávku špec. papiera, z ktorého nevybledne tlač - zhrabne z rezervy vlády love a keď tlač vybledne, nebude toho, kto je za to zodpovedný vitajte v sk
3 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
som zvedavý, čoho sa ešte dočkáme od Kazisveta........
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ekopo Pozri príspevok
som zvedavý, čoho sa ešte dočkáme od Kazisveta........
momentálne dumá ako určiť hranice
daň.jpg  
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Nuž, hlavne aby z ich strany bolo všetko pripravené ako má byť. Nie ako tento rok v marci neboli tlačivá k dispozícii a nič prakticky nefungovalo....
2 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Možno, že zamachrujú a možnosť posunutia termínu pre podanie DP zrušia len pre daňovníkov, ktorým vyjde daňová povinnosť. A zvyšných 70% daňovníkov si môžu podávať DP kedy chcú, ALEBO ani nebudú musieť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

IvetaH Pozri príspevok
Možno, že zamachrujú a možnosť posunutia termínu pre podanie DP zrušia len pre daňovníkov, ktorým vyjde daňová povinnosť. A zvyšných 70% daňovníkov si môžu podávať DP kedy chcú, ALEBO ani nebudú musieť.
Ako DÚ zistí, komu vznikne povinnosť a komu nie, keď DP nepodajú, ha?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tweety Pozri príspevok
Ako DÚ zistí, komu vznikne povinnosť a komu nie, keď DP nepodajú, ha?
Kontrolami u tých, čo nepodali... a následne výberom sankcií vylepšia štátny rozpočet...
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Ale baby, trochu fantázie, do zákona napíšu:

§1. Daňovník, ktorému vznikla daňová povinnosť t.j. povinnosť zaplatiť daň, musí podať daňové priznanie a zaplatiť daň do 31.3.

A ďalej bude,
§2 Daňovník, ktorý je obvykle v strate, alebo mu nevyšla povinnosť niečo zaplatiť, nech tie papiere ani neposiela. Iba čo zdržuje ostatných od roboty.

§3 Daňové kontroly budú vykonávané výlučne len u daňovníkov, ktorí PODALI daňové priznanie.


Takto by sa mi to aj páčilo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

IvetaH Pozri príspevok
Ale baby, trochu fantázie, do zákona napíšu:

§1. Daňovník, ktorému vznikla daňová povinnosť t.j. povinnosť zaplatiť daň, musí podať daňové priznanie a zaplatiť daň do 31.3.

A ďalej bude,
§2 Daňovník, ktorý je obvykle v strate, alebo mu nevyšla povinnosť niečo zaplatiť, nech tie papiere ani neposiela. Iba čo zdržuje ostatných od roboty.

§3 Daňové kontroly budú vykonávané výlučne len u daňovníkov, ktorí PODALI daňové priznanie.


Takto by sa mi to aj páčilo.
A za ďalšie by mohlo byť, tí, ktorým na daň v DP nevyšlo, pošleme my.
1 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Škoda, že v marci nás ten humor prejde keď budeme musieť všetko mať hotové do 31.3. ....
2 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

No to fakt, a ja už mám rozplánovaných klientov, kedy ktorý bude mať hotové DP. Už ma nejedovali ani tí takí "pohodlňáci", čo zvyknú 31.3. ráno zavolať, že ešte niečo podstatné našiel. Tým som povedala, že termín je 31.3., ale na DU som oznámila posun na 30.4. a prežívala som krásnu pokojnú jar.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
......no aj ja som pokojnejšie robil priznania..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
http://www.porada.sk/t204737-predlze...priznania.html

účtovníčka nesmie byť manželka, stará mama - iba robot spracovávajúci haldy nečitateľných dokladov ???? 3 dni sa nevenujem práci , iba príprave narodenín môjho dospievajúceho a už teda dospelého vnuka a unikli mi dôležité informácie.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
všetko sa robí tak, ako sa to niekomu hodí , cit." Kažimír zvažuje aj možnosť posunutia termínu schválenia štátneho rozpočtu na rok 2013...."
Naposledy upravil ekopo : 27.11.12 at 15:29 Dôvod: zmazané zduplované linky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a bude ešte horšie http://www.drsr.sk/drsr/slovak/stati...zp_10_2012.pdf
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať