Zavrieť

Porady

Aký MP3?

Chcem kúpiť malým deťom 4 a 5 rokov na vianoce MP3 do auta aby si mohli počúvať čo chce každý....
vôbec netuším aký a s akými parametrami - stačí mi v zásade nejaký najjednoduchší čo bude prehrávať - moja predstava z našich cd stiahne hudbu do PC a z neho na MP3 či káblom s mini usb alebo usb.....
na čo si dať pozor?
čo určite nekúpiť?
čo kúpiť?
chcela by som niečo jednoduché, v zásade lacné, ale zase aby to fungovalo ako má nie najlacnejšie za každú cenu....

Dopredu ďakujem Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    A nepotesili by sa deticky v aute skor takemu DVD prehravacu upevnenemu na opierku sedadla?. Najlepsie kazdy svojmu so sluchateckami?

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    a keby predsa len stacili tie mp3 prehravace tak Sandisk sansa clip plus, kvalita za rozumnu cenu.

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    my máme v aute prehrávač SONY asi zo 4 roky a musim povedať že keby som kupoval ine auto tak si tam prehodím aj to rádio - prehráva cez USB, môžete napojiť mobil cez 3,5mm Jack a prehrávať cez mobil alebo aj telefonovať po prepojení cez AUX kábel - počujete priamo cez auto reproduktory super vec. A aj CD v ňom funguje spoľahlivo - ešte sa mi nestalo že by mi to nechcelo prehrať nejaké CD alebo formát. a má aj diaľkové ovládanie takže nemusíte sedieť v predu aby ste mohli ovládať rádio
    lenže už sa asi nevyrába (to rádio) ale podobné je asi toto: http://autoradia.heureka.sk/sony-cdx...u/specifikace/ - na alza.sk som ho videl aj za 70€
    ALEBO http://autoradia.heureka.sk/sony-mex...0/specifikace/ ale to je trošku drahšie ale zasa má bluetooth takže to sa tiež do budúcna pridá

    Myslím že tieto rádia sú celkom kvalitné a spoľahlivé -teda ak sa odvtedy nejako zásadne nezmenili
    kvalita zvuku je perfektná a určite budú mať aj novšie funkcie keďže sú to novšie modely - aj to moje staré bolo funkciami mne dostačujúce tkže teraz to bude už len lepšie vrelo odporúčam a nemenil by som

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.