Zavrieť

Porady

SZČO - zivnostnik a pausal u mobilneho operatora

Zdravim ja len by som sa chcel opytat. Ak som szco a nie s.r.o a napisem na ico 2 telefony u mobineho operatora mam s toho nejake vyhody v danovom priznani? Zivnost mam len kratko asi tyzden. Dakujem velmi pekne.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Jurko Pacholský Pozri príspevok
Zdravim ja len by som sa chcel opytat. Ak som szco a nie s.r.o a napisem na ico 2 telefony u mobineho operatora mam s toho nejake vyhody v danovom priznani? Zivnost mam len kratko asi tyzden. Dakujem velmi pekne.
Aké výhody by si chcel? Uveď príklad. ALe k tým telefónom, len ten, ktorý používaš v súvislosti s podnikaním, je daňovo uznaným výdavkom. PS, takže založiť si pred týždňom firmu a mať hneď dva telefóny, sa mi zdá trochu prehnané, veď ešte ani nie si v podnikaní poriadne rozbehnutý.
Mam internet a jeden telefon slecna alebo pani. Vytvoril som eshop a za tyzden mam 5 objednavok. Obvolavanie klinetov a riesenie objednavok cez paypal teda internet. Staci?...ok som rad ze sme sa povenovali naco mi to je a teraz k veci naozaj.

PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár lubko6394
Však máš 5 objednávok za týždeň, svet je gombička, tak nechápem prečo Ti čvarga má radiť čo s paušálom.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Jurko Pacholský Pozri príspevok
Mam internet a jeden telefon slecna alebo pani. Vytvoril som eshop a za tyzden mam 5 objednavok. Obvolavanie klinetov a riesenie objednavok cez paypal teda internet. Staci?...ok som rad ze sme sa povenovali naco mi to je a teraz k veci naozaj.

PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem
Chcelo by to trochu menej aroganie. Asi sám nevieš, čo píšeš, písal si o dvoch telefónoch, preto aj odpoveď je ku dvom. A musíš uviesť od koho očakávaš a aké %? Lebo neviem , čo vlastne chceš. O výdavkoch som už napísala. A neporušuj ETIKETU Porady.

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti
Jurko Pacholský Pozri príspevok
PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem
NIE.

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

wirgi
Záleží, či budeš viesť účtovníctvo, alebo si budeš uplatňovať paušálne výdavky.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Jurko Pacholský Pozri príspevok
Za prvy tyzden ty inteligent Bol by si velmi rad keby tebe sa nieco take poradilo debilko Dakujem za vase neskutocne rady viacej sa dozviem na tuto temu asi aj na pokeci
Tak prečo si zablúdil sem? Nikto ťa tu nedrží a nauč sa písať a čítať. Apropó a vieš, čo znamená pojem inteligent? Škoda reči, či písania.

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Jasné, že niečo dostaneš.
Zaregistruj sa na portále Daňovej správy, každý mesiac robia nejakú akciu,
minule bol napríklad Cash-back z každej včas uhradenej faktúry.

No a keď sa staneš plátcom DPH, tak budeš štandardne dostávať 20 % naspäť. Minulé kolo vyhral istý Vareha, ten takto získal späť asi 14 milionov.
Tweety A ešte aj získa

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.