Zavrieť

Porady

Bolesť svalov na nohách

Má alebo mal niekto podobný problém?

Už asi 5ty deň ma bolia celé nohy- svaly, ako keby svalovica ale necvičila som, ani nevykonávala žiadnu takú činnosť, ktorá by mohla byť dovodom. Bolia celé lýtka, stehná aj svaly na zadku, pri chodzi aj v klude pri najmensom pohybe. Posledný deň pocitujem aj mravcenie prstov na nohách.
lu36 Dobrý deň, prosím vás čo vám bolo ? mám rovnaké bolesti trápim sa už 3 mesiace a doktorky zatiaľ nevedia na nič prísť...velmi by ste mi pomohli keby ste mi odpovedali aj keď už to bolo dávno dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pmajap je offline (nepripojený) pmajap

    pmajap
    Pred pár rokmi som mala tie isté problémy, neskutočná bolesť a tiež diabetes. Cukor sa vyšplhal na 30. inzulín a pol roka Cymbalta a behám ako srna.
    Musíš navštíviť lekára, u teba to nemusí byť taký vážny problém, nedostatok niektorých stopových prvkov tiež spôsobuje bolesť svalov a kŕče.
    Fuha..tak ste ma vystrasili s tou cukrovkou...poslednou dobou citim stale aj sucho v ustach a smad aj ked pijem az prilis, co je tiez priznakom, som sa docitala na nete. A diabetes mame v rodine.. dakujem, navstivim lekara

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Ja si myslím, že či to nie je tým, že veľa sedíš pri PC.
    Treba sa viac hýbať - hlavne chodiť a chodiť.

    Aj to môže byť príčina.
    Ale určite to treba vyšetriť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Ja si myslím, že či to nie je tým, že veľa sedíš pri PC.
    Treba sa viac hýbať - hlavne chodiť a chodiť.

    Aj to môže byť príčina.
    Ale určite to treba vyšetriť.
    Kde je pisane ze vela sedi pri PC?

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ...ja neviem, ale určiť z toho čo ste jej tu popísali, že to môže byť cukrovka..to mi nesedí.., žeby tak naostro to všetko prišlo?????
    ...odporučil by som je, aby navštívila lekára a potom sa dozvie čo by to mohlo byť...

    pmajap je offline (nepripojený) pmajap

    pmajap
    Máš pravdu, v prvom rade lekár. Buchač písal o stavoch, ktoré sú pre toto ochorenie charakteristické. Diabetes sa u mňa neprejavil pozvolne, udrel naraz dôsledkom stresu a vyčerpania. Predtým som žiadne problémy nemala.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Petka2011 Pozri príspevok
    Má alebo mal niekto podobný problém?

    Už asi 5ty deň ma bolia celé nohy- svaly, ako keby svalovica ale necvičila som, ani nevykonávala žiadnu takú činnosť, ktorá by mohla byť dovodom. Bolia celé lýtka, stehná aj svaly na zadku, pri chodzi aj v klude pri najmensom pohybe. Posledný deň pocitujem aj mravcenie prstov na nohách.
    ...určite ????.......

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Petka2011 Pozri príspevok
    Viem na čo narážaš..ale urcite
    ...hehehe....

    Lebo ja už hej ...určite



    Teraz vážne a smrteľne .
    Tieto príznaky o niečom svedčia , to určite !!!
    Nejdem strašiť , no mne na základe týchto ( aj iných ) príznakov bol diagnostikovaný diabetes .
    Presnejšie sa týmto príznakom v oblasti diabetu vraví diabetická neuropatia . http://cs.wikipedia.org/wiki/Diabetická_neuropatie
    Bolesti svalov a iné príznaky sú pridruženou oblasťou ...
    Samozrejme , že môže ísť o úplne niečo iné , respektíve sa nejedná o nič ...

    Nuž ( jedným slovom ) ak bolesti neústupia , nemudroval by som veľmi s okolkovaním návštevy u lekára ...teda , ak ovšem bolesti neustúpia ...
    Naposledy upravil buchač : 04.12.12 at 21:08

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Petka2011 Pozri príspevok
    Fuha..tak ste ma vystrasili s tou cukrovkou...poslednou dobou citim stale aj sucho v ustach a smad aj ked pijem az prilis, co je tiez priznakom, som sa docitala na nete. A diabetes mame v rodine.. dakujem, navstivim lekara
    Jeden z prvých a bez vyšetrenia , ktorý o tom svedčí ...
    Diabetes je dedičný po matke cca tých 15 % , po otcovi 8 %...
    Môže , no nemusí ... ono stačí , keď pankreas začne blbnúť ..
    wagner A keď sa k pankreasu pridá aj štítna žlaza, a k tomu desať ďalších chorôb, tak sa už ani nečuduj

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    legolas Pozri príspevok
    ...ja neviem, ale určiť z toho čo ste jej tu popísali, že to môže byť cukrovka..to mi nesedí.., žeby tak naostro to všetko prišlo?????
    ...odporučil by som je, aby navštívila lekára a potom sa dozvie čo by to mohlo byť...
    V súvislosti s otázkou viď nižšie ...
    Netvrdím , že je to diabetes .
    buchač Pozri príspevok
    Tieto príznaky o niečom svedčia , to určite !!!
    Nejdem strašiť , no mne na základe týchto ( aj iných ) príznakov bol diagnostikovaný diabetes .
    Presnejšie sa týmto príznakom v oblasti diabetu vraví diabetická neuropatia . http://cs.wikipedia.org/wiki/Diabetická_neuropatie
    Bolesti svalov a iné príznaky sú pridruženou oblasťou ...
    Samozrejme , že môže ísť o úplne niečo iné , respektíve sa nejedná o nič ...

    Nuž ( jedným slovom ) ak bolesti neústupia , nemudroval by som veľmi s okolkovaním návštevy u lekára ...teda , ak ovšem bolesti neustúpia ...
    ALE

    tá ostrosť a rýchlosť je ( môže byť ) niekedy rýchla .
    Ide aj o to , že dotyčný NEVIE rozpoznať laicky príznaky ( smäd , svrbenie , hlad ..) a zároveň im neprispisuje ten nejaký význam .
    Keď už ide k lekárovi , ten samozrejme po labákoch je okamžite v obraze .

    Teraz som už za múdreho , ale pred rokmi tomu tak nebolo ...
    Šak mňa pekne dlho v špitáli dávali ...3 in 1 odchádzalo ...
    Žlčník , nuž povedzme ....pečeň dávali dokopy pár mesiacov ...pankreas odišiel ta het - jeho funkciu nahradili dávkovacie perá ...
    Klby a svaly ma tak boleli , že som sa pomaly obliecť nevedel ...

    No ešte raz opakujem ( a ako vždy tvrdím !!! ) net a príspevky sú v podstate len také infošky a nedoporučujem sa podľa týchto správať a nebodaj aj liečiť !!!!
    Na to sú iní ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.