Zavrieť

Porady

Posunuta / zväčšená plocha, / nevidno ju celú

neviem ako sa to stalo, ale posunula sa mi cela obrazovka do prava, nevidno mi čas , a ani tie blbosti ako je napr. tá šipka hore.. ktora ukazuje funkcie, a zväčšovacie sklo som nepoužil, a skušal som to s ním nejako spraviť..ale aj tak to nešlo. a ikony na ploche sú omnoho väčšie , prosím HELp...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    skús CTRL a "mínus" stlačiť naraz na zmenšenie obrazovky, aby si videla a mohla sa dostať na funkcie.

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    TheSteven Pozri príspevok
    neviem ako sa to stalo, ale posunula sa mi cela obrazovka do prava, nevidno mi čas , a ani tie blbosti ako je napr. tá šipka hore.. ktora ukazuje funkcie, a zväčšovacie sklo som nepoužil, a skušal som to s ním nejako spraviť..ale aj tak to nešlo. a ikony na ploche sú omnoho väčšie , prosím HELp...
    Skús stlačiť Ctrl a potočiť kolieskom na myši. To je skratka na zväčšovanie /zmenšovanie/ obrazovky

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    Ehm, nič s vaších rád nefunguje, aj tak vám ďakujem ale neviem čo sa stým stalo proste nevidím celú pravú stranu monitora.. ani čas, ani datum.. :/

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skus si pravym tlacidlom mysi kliknut na plochu a pozriet nastavenia obrazovky, asi ju mas prilis sirokouhlu ....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hádame, hádame!
    Je to samostatný monitor? Ak áno - skús na monitore jeho vlastné nastavenia - ADJUST!
    Ak na NB - skúšať cez nastavenie rozlíšení, cez CCC (pri ATI grafike).

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    Ahojte už som sem raz písal že mám problém z obrazovkou na PC, že mi nezobrazuje celu plochu , ale iba trištvrtinu z lavej strany, no teraz keď som obnovoval obraz na monitore, (je to televízor / budem písať monitor )tak sa mi to dalo normálne konečne som videl svoju peknu plochu celú, ale iba na 3 sekundy, a potom sa zase dala do tej trištvrtiny.. skušal som všetko, no neviem čo s tým je.. :/ prosím pomoc

    Typ televízora - Samsung , LED , Verzia softvéra na televízore - T-MSTMDEUC-1009.1

    (PS : mám nastavenia 16:9 )
    Nikdy som tento problém ešte nemal.,
    Ty
    Vopred ďakujem,

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Keďže si opäť (a zbytočne!) založil novú tému - http://www.porada.sk/t205462-problem...u-samsung.html - s rovnakým problémom, teda s tým istým, pokračujúcim.

    Toto vyzerá na chybu grafiky -a) buď sú zlé ovládače, b) ovládače, ktoré nepatria na 100% k tejto grafike, c) celá grafická karta je zlá, d) prepojenie výstupu grafiky a monitora nie je 100%-né - skúsiť výmenu prepojovacích káblov.


    A pre budúcnosť - už máš 37 príspevkov - už by si mal ovládať základy Etikety na Porade. Ak nie - naštuduj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.