Zavrieť

Porady

Hamachi Tunnel problem network adapter error

Zdravím, mám taký problém s Hamachi. Kedysi to šlo v pohode, ten problém sa vyskytol len nedávno.
Totiž, čo sa týka druhej strany, tak tá sa normálne pripojí na moju sieť. Zato na mojej strane je problém v tom, že pri názve jeho PC v zozname pripojených počítačov na moju sieť je akýsi malý výkričník, pri ktorom píše :
"Tunnel problem.
There is a problem with peer connection.
Click here for details."

Keď tam kliknem, tak pri položke Authentication mám výkričník so statusom Error, a pri VPN status tak isto.
Keď prepnem na záložku Settings, mám tam chybu aj pri "Status" - network adapter error. Keď pri tom kliknem na detaily vypíše mi "Failed connection to the network adapter. Peer is not accessible via VPN."
Naposledy upravil Richard : 08.12.12 at 11:51
Bez názvu.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Keď si klikneš na detaily - čo Ti vypíše? Ešte je možnosť, že ak tú inštaláciu robila druhá strana a nebudeš to môcť opraviť, nech Ti pošle emailom nové nastavenie, ktoré si nainštaluješ a malo by to ísť. Aj mne musel posielať nové nastavenia. Potom to išlo.

    Harendil je offline (nepripojený) Harendil

    Harendil
    tak pri Authentication mi pise : Peer is using RSA keys that you haven't validated yet.
    a na stránke setting pri VPN Status : Failed to connect to the network adapter. Peer is not accessiable via VPN.
    Všetky nastavenia máme nastavené rovnako. Nepomohol ani reinstal Hamachi.

    Hamachi Tunnel problem network adapter error

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.