Zavrieť

Porady

Odpadavanie nechtu pravdepodobne po gelovych nechtoch

Pocas leta som si dala urobit na nohach francuzsku gelovu manikuru.Mala som ju priblizne 3 mesiace.No dnes som si vsimla,ze necht na palci sa mi akoby stiepil.No nebolo to len to a necht mi nakoniec uplne odpadol som z toho nestastna,nikdy som s nechtami na nohach prolem nemala.co s tym?ako to mam liecit?ako dlho mi bude rast novy?obavam sa,ze mi odpadne aj na druhom palci,lebo necht je tam suchy a s malymi flakmi...prosim,dajte rady,ak ste mali podobny problem Som z toho taka nestastna.dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    pravdepodobne tam mas plesen - vysetrenie u kozneho lekara a nasledna odborna pedikura

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    bagiro Pozri príspevok
    Pocas leta som si dala urobit na nohach francuzsku gelovu manikuru.Mala som ju priblizne 3 mesiace.No dnes som si vsimla,ze necht na palci sa mi akoby stiepil.No nebolo to len to a necht mi nakoniec uplne odpadol som z toho nestastna,nikdy som s nechtami na nohach prolem nemala.co s tym?ako to mam liecit?ako dlho mi bude rast novy?obavam sa,ze mi odpadne aj na druhom palci,lebo necht je tam suchy a s malymi flakmi...prosim,dajte rady,ak ste mali podobny problem Som z toho taka nestastna.dakujem.
    dlho lieči...dlho rastie...prepáč, ale to je daň za pohodlnosť iba raz som ich mala...dcéra mi ich robila nikdy viac a každého vždy ked chce odhováram....

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Dôsledok neodbornej práce a nekvalitných materiálov nechtového štúdia.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja som nemala ziadne zdrav.komlikacie....jednoducho mi po par dnoch prislo....ze nechcem mat dlho rovnaky motiv......aj ked teda nudny nebol....zbrusovat som si to nechcela....tak som si to nejako poolupovala....palec...horsie aj tak dopadol...ostal tenky ako papier...Gel na nohy podla mna nepatri nie vzdy sa podari mat stale otvorene boty,aby sa nohy vetrali....je to zas len kseft...
    Tiež si myslím že gél na nohy je zbytočný. Ale to odlupovanie? Potom baby nadávajú že majú po gelových nechtoch zničené tie svoje, keď si ich násilím odlupujú a s odlúpeným gélom ide aj časť vlastného nechtu. Práve preto sa majú postupne zbrusovať

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Tam prichádzajú do úvahy 2 možnosti a síce tzv dystrofia nechtu-nemusíš zniesť na nechtoch chémiu,alebo pleseň,či už bola začínajúca alebo si ju chytila potom.Nechty nedýchajú,nohy sa potia,chodíme po kúpaliskách a tak je tam zvýšená náklonnosť k plesniam.Teraz už nič,treba vyšetrením rozdiferencovať či sa jedná o pleseň alebo nie a podľa toho postupovať.

    Odpadavanie nechtu pravdepodobne po gelovych nechtoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.