Zavrieť

Porady

Budeme do konca tohto týždňa pravdepodobne okradnutý o 2.000.000.000 SK

Tak ako som to napísal do názvu témy - Slováci budú do konca týždňa pravdepodobne okradnutí o 2.000.000.000 SK.

Akčný hrdina vykrikoval, že vtedajšia vláda nemala dovoliť, aby sa na Slovensku mohol udiať podvod „BMG“. Pritom každý kto tam vkladal peniaze, mohol tušiť, že ide o trocha divný obchod... predsa oproti konkurencii ponúkali viacnásobne vyššie zúročenie.


Nakoniec to dopadlo tak ako to dopadlo... Ľudia, ktorí sa pokúsili prísť bezprácne k peniazom, prišli aj o svoje ušetrené. Je dobré, že nikomu štát nevrátil ani korunu. Veď keď ide niekto napríklad do kasína s vidinou rýchlo zarobených peňazí a nakoniec prehrá, tak je to jeho rozhodnutie.


Toto čo sa ale teraz deje je koho rozhodnutie? Pritom okradnutý bude každý jeden občan! V tomto prípade by sa vláda mala jednoznačne ozvať a zastaviť ten obrovský podvod.


Každý by sa mal zamyslieť nad tým, ako sa mohlo niečo takéto udiať v tichosti? Ako to je možné? ... akčný hrdina vraj o ničom nevie... pritom ide o 2.000.000.000 SK.


Na hocijaké iné kroky by mal dosť odvahy... budem zvedavý, či bude mať dosť odvahy na stopnutie tohto podvodu. A tiež som zvedavý na to, kto a ako bude za to svinstvo potrestaný. Keď toto neprebudí ľudí, tak potom Dobrú noc Slovensko!


P.S. Nechápem babičky, ktoré chcú svojim vnúčatkám len to najlepšie a pritom im volia takýchto... ktorí sa postarajú keď tak iba o parádnu hostinu, ktorú ale budú musieť zaplatiť práve oni (milované vnúčatká). Stačí sa pozrieť na našich susedov, kde sú už jasne vidieť výsledky (akože) červenej politiky.

Tak ešte raz dobrú noc
Naposledy upravil Bastian : 25.11.08 at 22:11 Dôvod: i/y
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..najhoršie je na tom to, že obyčajný človek sa nikdy nedozvie pravdu, pretože každý tvrdí niečo iné...tak ako u všetkých ďalších "veľkých" prípadoch, pri ktorých ostala spravodlnosť niekde inde...viď Duckého zmenky, Lexa, vláčiky, Malinová atď atď. Všetko sa len vyšetruje a vyšetruje a vyšetruje a motajú sa stále dookola a dookola a obyčajný človek len čumí ako puk.
Naposledy upravil bobino38 : 26.11.08 at 09:03
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vsetko vyssie napisane je pravda, ale obycajnemu cloveku nezostava nic ine, len sa nerozculovat nad veciami a udalostami, ktore nemoze ovplyvnit. Inak by sa asi musel poskodit na svojom zdravi.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ako vidím, pozdrav „dobrú noc“ bol na mieste... ľudia sú otupení a radšej nič nechcú vidieť - vedieť. Neuvedomujú si, že práve tento stav vyhovuje klamárom a podvodníkom.

Nedávno bol štátny sviatok – každý sa tešil, že bol deň voľna... Napriek tomu, že som bol vtedy len chalanisko, pamätám sa na to, čo sa vtedy udialo. Bohužiaľ to ale tak vyzerá, že niektorí veľmi rýchlo zabúdajú... A je veľa takých, čo frflali vtedy a frflú aj teraz. Aj som tu pridal anketu (aký máte názor na 17. november), len bola bohužiaľ zamknutá. Teraz ako tak počúvam reči ľudí, tak som sklamaný. Na toto tu bola vyštrnganá „demokracia“? Aby sme si sami dávali klapky pred oči a aby sme sa hrali na slepých? Uvedomte si, čo týmto robíte. Otvárate tým dvere klamárom a podvodníkom. Nie je nič lepšie pre nich, ako keď si ľudia sami začnú zatvárať oči a radšej nebudú chcieť o ničom vedieť. Inde vo svete by ľudia vyšli do ulíc, keby sa takéto niečo prevalilo. A my Slováci... necháme sa ťahať za nos. Stačí nám, keď tu niekto vulgárne vykrikuje a sľubuje nedosiahnuteľné...

Tým nedosiahnuteľným mám na mysli dokonalý systém - fantastický socializmus. Ľudia sú tvory riadiace sa veľmi jednoduchými pravidlami. Radi vlastníme veci, vážime si ich len keď sú „naše“, našou najsilnejšou motiváciou je dosiahnutie lepšej kvality života (jedlo, bývanie, zariadenia...) atď. A preto si myslím, že pre ľudí je ako „šitý na mieru“ kapitalizmus. Len ho treba tak upraviť, aby bol aj „súcitný“... Viem, že veľa sa ozve že sa to nedá... ale poznám ľudí – firmy, ktoré sa vedia tak správať.

Len sa pozrite na správanie našich elitných červeno kravatových kapitalistov. Ich správanie by malo byť do očí. Za ČSSR bojovali za komunizmus a dnes sú z nich podnikatelia s miliardami na účtoch. Nie je to čudné, že za pár rokov zmenili názor tak radikálne? Z najväčších komunistov sa stali najväčší podnikatelia s desiatkami firiem a s miliardami v rukách? Čudujem sa všetkým, ktorý chcú, aby mali práve takýto prevliekači kabátov v rukách našu krajinu.

Prosím zamyslite sa nad slovami, ktoré tu vyslovujete, že obyčajnému človeku nezostáva nič iné, len sa zmieriť...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Bastian Pozri príspevok
Ako vidím, pozdrav „dobrú noc“ bol na mieste... ľudia sú otupení a radšej nič nechcú vidieť - vedieť. Neuvedomujú si, že práve tento stav vyhovuje klamárom a podvodníkom.

Nedávno bol štátny sviatok – každý sa tešil, že bol deň voľna... Napriek tomu, že som bol vtedy len chalanisko, pamätám sa na to, čo sa vtedy udialo. Bohužiaľ to ale tak vyzerá, že niektorí veľmi rýchlo zabúdajú... A je veľa takých, čo frflali vtedy a frflú aj teraz. Aj som tu pridal anketu (aký máte názor na 17. november), len bola bohužiaľ zamknutá. Teraz ako tak počúvam reči ľudí, tak som sklamaný. Na toto tu bola vyštrnganá „demokracia“? Aby sme si sami dávali klapky pred oči a aby sme sa hrali na slepých? Uvedomte si, čo týmto robíte. Otvárate tým dvere klamárom a podvodníkom. Nie je nič lepšie pre nich, ako keď si ľudia sami začnú zatvárať oči a radšej nebudú chcieť o ničom vedieť. Inde vo svete by ľudia vyšli do ulíc, keby sa takéto niečo prevalilo. A my Slováci... necháme sa ťahať za nos. Stačí nám, keď tu niekto vulgárne vykrikuje a sľubuje nedosiahnuteľné...

Tým nedosiahnuteľným mám na mysli dokonalý systém - fantastický socializmus. Ľudia sú tvory riadiace sa veľmi jednoduchými pravidlami. Radi vlastníme veci, vážime si ich len keď sú „naše“, našou najsilnejšou motiváciou je dosiahnutie lepšej kvality života (jedlo, bývanie, zariadenia...) atď. A preto si myslím, že pre ľudí je ako „šitý na mieru“ kapitalizmus. Len ho treba tak upraviť, aby bol aj „súcitný“... Viem, že veľa sa ozve že sa to nedá... ale poznám ľudí – firmy, ktoré sa vedia tak správať.

Len sa pozrite na správanie našich elitných červeno kravatových kapitalistov. Ich správanie by malo byť do očí. Za ČSSR bojovali za komunizmus a dnes sú z nich podnikatelia s miliardami na účtoch. Nie je to čudné, že za pár rokov zmenili názor tak radikálne? Z najväčších komunistov sa stali najväčší podnikatelia s desiatkami firiem a s miliardami v rukách? Čudujem sa všetkým, ktorý chcú, aby mali práve takýto prevliekači kabátov v rukách našu krajinu.

Prosím zamyslite sa nad slovami, ktoré tu vyslovujete, že obyčajnému človeku nezostáva nič iné, len sa zmieriť...
A čo chceš urobiť - nabiť delá na vyhliadkovej lodi Martin a spustiť novú revolúciu?
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...veru ja s tým nie som zmierený, len akosi je to nad moje sily, pretože za 19 rokov sa pri moci vystriedalo už dosť ľudí na to, aby tu niečo zmenili a aj tak vykrikovali, že to zmenia, ale nič z toho..je to furt ten istý kolobeh...nie som skeptik ani pesimista, a ani nie som spokojný so stavom aký je tu v tejto republike...no myslím, že to čo vidíš ty budeš vidieť vždy...republika a spoločnosť v nej sa vyvíja a mení stále, nejde všetko zmeniť tak rýchlo ako si to ty predstavuješ.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Treba ešte vysvetliť dve veci:
1- ako je možné že Tipos prehral na všetkých súdnych inštanciách
2- prečo by mimoriadne dovolanie malo mať výsledok výhru Tiposu a nie potvrdenie rozsudku NS?
Včul môžte písať k veci a nie len tak drístať.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Chobot Pozri príspevok
A čo chceš urobiť - nabiť delá na vyhliadkovej lodi Martin a spustiť novú revolúciu?
No minimálne nebudem hovoriť, že sa s tým treba zmieriť. Kým páni politici vidia, že sa ľudia nechajú klamať a okrádať, tak sa nič nezmení... až vtedy sa niečo začne diať, keď sa ľudia ozvú (praavdaže to musí byť viac ľudí).

Bohužial veľa ľudí sa radšej tvári, že sa nič nedeje. Ale tak ako som písal, práve to je živná pôda pre podvodníkov. Sa Slovensku ľudia sami vytvárajú takúto spravodlivosť... To nie je o tých zhora... vôbec to nie je o tom, že my obyčajní ľudia nič nezmôžeme... sami si môžeme za to, čo sa deje.
Naposledy upravil Bastian : 26.11.08 at 12:13
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

bepo Pozri príspevok
Treba ešte vysvetliť dve veci:
1- ako je možné že Tipos prehral na všetkých súdnych inštanciách
2- prečo by mimoriadne dovolanie malo mať výsledok výhru Tiposu a nie potvrdenie rozsudku NS?
Včul môžte písať k veci a nie len tak drístať.
1. Štát prehral súd aj čo sa týka Duckého zmeniek... a až generálna prokuratúra rozhodla o tom, že to bol podobný podvod ako tento.

2. viď 1.

Nie je to divné, že pionier ktorý neváha ani sekundu už len pri podozrení nejakej krivdy voči štátu koná... teraz mlčí a o ničom nevie?

V čom spočívalo to know-how Športky? V tom fúkacom bubne z ktorého sa ťahali čísla? Za to má Slovensko zaplatiť 2.000.000.000 SK nastrčenému českému podnikateľovi (ktorý sa čírou náhodou kamaráti s majiteľmi J&T)? Pritom už dávno bývalý riaditeľ Tiposu upozorňoval pána Počiatka, nech si dáva pozor, že si na tú pohľadávku brúsia zuby "naši finančný žraloci"... A čuduj sa svete ako elegantne to v tichosti vyriešil...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Neviem, či ste včera pozerali tému dňa na TA3, ktorá sa týka tejto témy:

http://www.ta3.com/sk/relacie/5_tema...ze-tipos-o-krk
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Chobot Pozri príspevok
A čo chceš urobiť - nabiť delá na vyhliadkovej lodi Martin a spustiť novú revolúciu?
bepo Pozri príspevok
Treba ešte vysvetliť dve veci:
1- ako je možné že Tipos prehral na všetkých súdnych inštanciách
2- prečo by mimoriadne dovolanie malo mať výsledok výhru Tiposu a nie potvrdenie rozsudku NS?
Včul môžte písať k veci a nie len tak drístať.
Chobot napriek tomu že si Ťa vážim za Tvoje rady, nedá mi na niečo nepoukázať. Ja som tu už bol napomínaný za moje príspevky. Alebo skôr za pár slov, ktoré som sem napísal (tetušky, kotkodákanie). Skús sa pozrieť na svoj príspevok (aj Ty Bepo)... To je v poriadku?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Bastian Pozri príspevok
Chobot napriek tomu že si Ťa vážim za Tvoje rady, nedá mi na niečo nepoukázať. Ja som tu už bol napomínaný za moje príspevky. Alebo skôr za pár slov, ktoré som sem napísal (tetušky, kotkodákanie). Skús sa pozrieť na svoj príspevok (aj Ty Bepo)... To je v poriadku?
Ja som sa ťa len žartovne spýtal, či chceš začať novú revolúciu, nič urážlivé (ako povedať žene že kotkodáka) v tom nevidím. Takže neviem, o čo ti zase ide. či zase chceš vytvoriť konflikt aj kde nie je?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Chobot Pozri príspevok
Ja som sa ťa len žartovne spýtal, či chceš začať novú revolúciu, nič urážlivé (ako povedať žene že kotkodáka) v tom nevidím. Takže neviem, o čo ti zase ide. či zase chceš vytvoriť konflikt aj kde nie je?
Väčšinou sa snažím nevšímať si určité veci. Ani toto mi nevadí, môžeš byť kľudný. Len som chcel na niečo poukázať...

Ja som žiadnej poraďáčke nepovedal, že kotkodáka. To kotkodákanie som spomenul len v spojitosti s tým, že kto tu na porade vytvára zdanie väčšiny... (vtedy som spomenul to kotkodákanie) či tie nahlas kotkodákajúce tetušky. Povedal som to narovinu - nezabalil som to do nejakého žartíku... ale dá sa to aj tak.

"Len žartovne" sa dá povedať dosť veľa... má to tú výhodu, že sa potom človek môže ohradiť tým, že to myslel len ako žart. Stačí pricapiť pár smejkov a už to je na 100%.

Keďže si si neodpustil poznámku, že či mi ide zase o vytvorenie konfliktu, tak poviem aj niečo, čo by som inak nepovedal. Práve takáto faloš mi tu trocha vadí. Tieto Tvoje slová, len potvrdzujú, že si to nemyslel len tak žartovne...
Naposledy upravil Bastian : 26.11.08 at 14:18
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mily Bastian, ked sme my strngali klucmi, vtedy uz boli iste dohodnuti americky a rusky prezident, ze rezim sa zmeni. Bez tejto dohody by sme asi dopadli ako svojho casu Madari. A co sa tyka zmeny terajsieho systemu, asi by nepomohlo vyjst do ulic, na to by si musel byt silny predseda vlady s razantnym postupom. Ale myslim, ze keby si aj takym bol, dlho by si nevydrzal a bolo by ta skoda. Vela ludi Tebou popisovana causa hneva, ale nemaju silu, aby nieco na veci zvratili. Sme proste narod slusnych ludi, a hovori sa, ze ak mudrejsi ustupi, lumpi sa maju dobre.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

durisovad Pozri príspevok
Mily Bastian, ked sme my strngali klucmi, vtedy uz boli iste dohodnuti americky a rusky prezident, ze rezim sa zmeni. Bez tejto dohody by sme asi dopadli ako svojho casu Madari. A co sa tyka zmeny terajsieho systemu, asi by nepomohlo vyjst do ulic, na to by si musel byt silny predseda vlady s razantnym postupom. Ale myslim, ze keby si aj takym bol, dlho by si nevydrzal a bolo by ta skoda. Vela ludi Tebou popisovana causa hneva, ale nemaju silu, aby nieco na veci zvratili. Sme proste narod slusnych ludi, a hovori sa, ze ak mudrejsi ustupi, lumpi sa maju dobre.
To sú iba rôzne špekulácie - či by to tak bolo, čo by bolo ak by to tak nebolo...

Nehovorím, že keď pôjdeme do ulíc, tak sa všetko vyrieši... ale jednozančne by prospelo tomuto štátu, keby tu ľudia vedeli dať jasne najavo, s čím nesúhlasia. Ale keď si politici vypočujú a prečítajú, že si ľudia sami zatvárajú navzájom oči, tak zmena nehrozí. Naopak, to im dodá len odvahu púšťať sa do ešte väčších nehorázností a podvodov.

Na vyjadrenie jednoznačného stanoviska, že "toto teda nie moji milí" netreba viac síl, ako k vyjadreniu apatického stanoviska, že "sa treba s tým zmieriť".

V poslednej vete píšeš, že sme národ slušných ľudí... Keď ale počúvam ľudí naokolo, ako si opakujú vulgárne urážlivé reči (jedného opilca) a keď vidím ako sa im to páči, tak nemám ten pocit...
Slovensko je národ, ktorý si vie otvoriť ústa iba v krčme... príp. aj mimo krčmy ale v podnapitom stave...
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Bastian Pozri príspevok
To sú iba rôzne špekulácie - či by to tak bolo, čo by bolo ak by to tak nebolo...

Nehovorím, že keď pôjdeme do ulíc, tak sa všetko vyrieši... ale jednozančne by prospelo tomuto štátu, keby tu ľudia vedeli dať jasne najavo, s čím nesúhlasia. Ale keď si politici vypočujú a prečítajú, že si ľudia sami zatvárajú navzájom oči, tak zmena nehrozí. Naopak, to im dodá len odvahu púšťať sa do ešte väčších nehorázností a podvodov.

Na vyjadrenie jednoznačného stanoviska, že "toto teda nie moji milí" netreba viac síl, ako k vyjadreniu apatického stanoviska, že "sa treba s tým zmieriť".
Myslím, že ťažko sa dá vyjadriť občanovi nesúhlas s vykonateľným rozhodnutím súdu. Ako si predstavuješ vyjadrenie jednoznačného stanoviska, že "toto teda nie moji milí"?
0 0
Iši Iši

Iši je offline (nepripojený) Iši

aj dôchodca
bobino38 Pozri príspevok
..najhoršie je na tom to, že obyčajný človek sa nikdy nedozvie pravdu, pretože každý tvrdí niečo iné...tak ako u všetkých ďalších "veľkých" prípadoch, pri ktorých ostala spravodlnosť niekde inde...viď Duckého zmenky, Lexa, vláčiky, Malinová atď atď. Všetko sa len vyšetruje a vyšetruje a vyšetruje a motajú sa stále dookola a dookola a obyčajný človek len čumí ako puk.
Lexa dokázal, že všetko proti nemu bolo len vymyslené. Pravda nie je zaujímavá?
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Načo ísť do ulíc a protestovať? To je úplne zbytočné. Mne to pripadá, že zopár krikľúňov sa zíde na ulici aby zmenili systém. Systém sa síce nezmení, ale krikľúni aspoň prestanú kričať, lebo majú pocit, že sa niečo zmenilo. Myslím, že sami vidíte, že aj 20 rokov po nežnej nám vládnu tí istí - viď zloženie celého parlamentu. A ako sa tam dostali? No jednoducho sme si ich tam my všetci, čo ideme voliť, zvolili a to dobrovoľne, s dobrým pocitom, že sme demokraticky využili svoje právo voliť. Čo by sa ale stalo, keby sa národ Slovenský zobudil a jednoducho nešiel voliť. Veď keď tam nechceme mať tých nenažrancov, čo chcú byť najbohatší na svete z driny obyčajných ľudí, tak jednoducho nevoľme. Ja zásadne ignorujem svoje právo slobodne voliť len preto, že na celej kandidátke všetkých politických strán nie je nikto, koho by som chcela mať vo vláde. A nezabúdajte - voľby nie sú o tom, aby sme sa mali lepšie my, obyčajní ľudia. Voľby sú o tom, aby sa mali dobre tí, ktorých zvolíme. Takže, využívajte s radosťou svoje slobodné a demokratické právo a voľte toho, koho chcete aby sa mal dobre. Prídu ďalšie kauzy a ďalšie miliardy, ktoré síce zaplatíme my, ale čo vy viete, ktoľko z tých miliard dostanú práve tí, ktorých ste zvolili.
0 0
Iši Iši

Iši je offline (nepripojený) Iši

aj dôchodca
Bastian Pozri príspevok
Ako vidím, pozdrav „dobrú noc“ bol na mieste... ľudia sú otupení a radšej nič nechcú vidieť - vedieť. Neuvedomujú si, že práve tento stav vyhovuje klamárom a podvodníkom.

Nedávno bol štátny sviatok – každý sa tešil, že bol deň voľna... Napriek tomu, že som bol vtedy len chalanisko, pamätám sa na to, čo sa vtedy udialo. Bohužiaľ to ale tak vyzerá, že niektorí veľmi rýchlo zabúdajú... A je veľa takých, čo frflali vtedy a frflú aj teraz. Aj som tu pridal anketu (aký máte názor na 17. november), len bola bohužiaľ zamknutá. Teraz ako tak počúvam reči ľudí, tak som sklamaný. Na toto tu bola vyštrnganá „demokracia“? Aby sme si sami dávali klapky pred oči a aby sme sa hrali na slepých? Uvedomte si, čo týmto robíte. Otvárate tým dvere klamárom a podvodníkom. Nie je nič lepšie pre nich, ako keď si ľudia sami začnú zatvárať oči a radšej nebudú chcieť o ničom vedieť. Inde vo svete by ľudia vyšli do ulíc, keby sa takéto niečo prevalilo. A my Slováci... necháme sa ťahať za nos. Stačí nám, keď tu niekto vulgárne vykrikuje a sľubuje nedosiahnuteľné...

Tým nedosiahnuteľným mám na mysli dokonalý systém - fantastický socializmus. Ľudia sú tvory riadiace sa veľmi jednoduchými pravidlami. Radi vlastníme veci, vážime si ich len keď sú „naše“, našou najsilnejšou motiváciou je dosiahnutie lepšej kvality života (jedlo, bývanie, zariadenia...) atď. A preto si myslím, že pre ľudí je ako „šitý na mieru“ kapitalizmus. Len ho treba tak upraviť, aby bol aj „súcitný“... Viem, že veľa sa ozve že sa to nedá... ale poznám ľudí – firmy, ktoré sa vedia tak správať.

Len sa pozrite na správanie našich elitných červeno kravatových kapitalistov. Ich správanie by malo byť do očí. Za ČSSR bojovali za komunizmus a dnes sú z nich podnikatelia s miliardami na účtoch. Nie je to čudné, že za pár rokov zmenili názor tak radikálne? Z najväčších komunistov sa stali najväčší podnikatelia s desiatkami firiem a s miliardami v rukách? Čudujem sa všetkým, ktorý chcú, aby mali práve takýto prevliekači kabátov v rukách našu krajinu.

Prosím zamyslite sa nad slovami, ktoré tu vyslovujete, že obyčajnému človeku nezostáva nič iné, len sa zmieriť...
Dobre sa osudzuje jednanie iíných, keď sa máš dobre, ale skús po 33 rokoch poctivo odpracovaných vyžiť s veľkým optimizmom s
dôchodkom 7.500, Sk v dnešnej drahote. Sú ľudia, ktorí majú ešte menej, ale sa aj zamysli, či si naozaj tak otupený, že nevidíš klamstvá a táraniny predstaviteľov predchádzajúcdej vlády. To oni tak nenormálne otvorili nožnice, keď sú nezaslúžené rozdiely bez zásluh. Práve tí, ktorí verne slúžili minulému režimu sú aJ teraz na tom najlepšie. A tí, ktorí sa snažia tú neprávosť napraviť sú Tvoji nepriatelia? Aspo)n sa nevyjadruj tak bohorovne, že len Ty máš pravdu. Ja viac reagovať nebudem
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
...no čo už...
Naposledy upravil Ingrid Ondruskova : 26.11.08 at 15:49
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Bastian Pozri príspevok
To sú iba rôzne špekulácie - či by to tak bolo, čo by bolo ak by to tak nebolo...

Nehovorím, že keď pôjdeme do ulíc, tak sa všetko vyrieši... ale jednozančne by prospelo tomuto štátu, keby tu ľudia vedeli dať jasne najavo, s čím nesúhlasia. Ale keď si politici vypočujú a prečítajú, že si ľudia sami zatvárajú navzájom oči, tak zmena nehrozí. Naopak, to im dodá len odvahu púšťať sa do ešte väčších nehorázností a podvodov.

Na vyjadrenie jednoznačného stanoviska, že "toto teda nie moji milí" netreba viac síl, ako k vyjadreniu apatického stanoviska, že "sa treba s tým zmieriť".

V poslednej vete píšeš, že sme národ slušných ľudí... Keď ale počúvam ľudí naokolo, ako si opakujú vulgárne urážlivé reči (jedného opilca) a keď vidím ako sa im to páči, tak nemám ten pocit...
Slovensko je národ, ktorý si vie otvoriť ústa iba v krčme... príp. aj mimo krčmy ale v podnapitom stave...
Bastian, pre Teba som odišla z Porady, pretože si sa ma dotkol odpoveďami na moje príspevky v téme o ktorej ani netušíš /pretože nečítaš dôkladne všetky príspevky/ako ma zasiahla telesne aj duševne. Nereagovala som, pretože ako som už písala sa ma to výsostne dotklo. Viem, že moja odpoveď by mi nepomohla tak, ako teraz poukazuješ na náš národ Slovenský. Hudieš si iba to svoje.
Vidieť, že si z krajiny zázrakov /ako máš v profile uvedené/ a nevidíš, čo sa deje. Chceš mi povedať, že tie 3 týždne, čo pred ministerstvom živ. prostr. stáli dlhé hodiny ľudia z Pezinka, ale aj veľa iných boli ich stovky, ktorí demonštrovali proti skládke a aj známe osobnosti, že boli v podnapitom stave a boli v krčme? A kde si bol Ty? Ako vidíš, vieme si otvoriť ústa aj na patričných miestach nie iba v krčmách . A nebola to iba táto akcia. Bepo má pravdu, mudrovať vie každý, ale činy...
Naposledy upravil ALDA : 26.11.08 at 16:00
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať