Zavrieť

Porady

Vema- chyba pri výpočte

Ahoj Poradáci, nevie mi niekto z Vás poradiť s programom Vema? Pri priehliadaní chýb pri výpočte mi naskočila chyba:

Prečerpaná dovolenka od 27.12.2012 prerušenie poistenia
Prekročenie nároku na dovolenku, náhrada mzdy znížená

Napísala mi to pri dvoch zamestnankyniach, obe majú 2 pracovné činnosti.
Vo výplate im to spravilo ako 5,63h neplateného volna. Neviete čo s tým asi môže byť? Mám ešte jednu zamestnankynu, ktorá má dve prac. činnosti a tá to má dobre.

Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    najistejšie je volať call centrum, môže byť, že niečo pri nových verziách sa nepreklopilo tak, ako sa malo

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    ....pre vysvetlenie - neprebehla celá inštalácia novej verzie, ale môže byť aj nesprávne nastavenie v tabuľkách, volaj call centrum

    maron13 je offline (nepripojený) maron13

    maron13
    Može byť ta inštalácia novej verzie, neprešla mi, zajtra mi to majú riešiť, dakujem za radu, už som sa zlakla že som niečo porobila

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    najistejšie je vždy zavolať na call centrum, pretože oni vedia skoro hneď kde sa stala chyba a človek by sa len zamotal pri opravovaní chyby,
    býva to dosť komplikované a my nie sme programátori, okrem toho by ti mohli poradiť niekoho v tvojom okolí, kto robí aj poradcu aj na požiadanie
    príde napr. preklopiť rok, skontrolovať nastaveia a podobne ale niekedy sa stane, že........... človek vypleští oči, čo sa udialo
    tak ti prajem veľa zdaru v práci

    Vema- chyba pri výpočte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.