Zavrieť

Porady

Podnikateľský účet.

Dobrý deň. Súrne potrebujem poradiť.Musím mať na podnikateľskom účte peniaze z Úradu práce príspevok.Ak som peniaze v vybrala a odložila doma. A zdravotnú si platím šekom a nájom, zariadenie mám na príjmovom doklade a faktúry o nákupe zariadenia.Mám účtovníčku a načo je treba výpisy z banky. Teraz mi ide robiť za pol roka načo som minula peniaze.Vložiť peniaze nechcem na účet,pretože banky dosť sťahujú za zriadenie účtu a si myslím že dosť veľké poplatky. Musím im to zdôvodniť prečo nemám peniaze na účte. A manžel ma exekúciu a mohli by siahnuť aj na môj podnikateľský účet.Ja nemám žiadne finan. problémy. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Nie, nemusíš mať peniaze na účte! Dokonca už nemusíš mať ani účet.
    Ale len tak mimochodom, keď už účet máš, tak si vyber taký, kde nie sú poplatky ani za vedenie účtu, ani za platby a prevody! (pozri si ponuky bánk)

    Samozrejme - UPSVaR budeš musieť dokladovať, že si dotáciu použila v súlade s podnikateľským zámerom. Ak nie .... - však v dohode máš napísané

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    edka79 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Súrne potrebujem poradiť.Musím mať na podnikateľskom účte peniaze z Úradu práce príspevok.Ak som peniaze v vybrala a odložila doma. A zdravotnú si platím šekom a nájom, zariadenie mám na príjmovom doklade a faktúry o nákupe zariadenia.Mám účtovníčku a načo je treba výpisy z banky. Teraz mi ide robiť za pol roka načo som minula peniaze.Vložiť peniaze nechcem na účet,pretože banky dosť sťahujú za zriadenie účtu a si myslím že dosť veľké poplatky. Musím im to zdôvodniť prečo nemám peniaze na účte. A manžel ma exekúciu a mohli by siahnuť aj na môj podnikateľský účet.Ja nemám žiadne finan. problémy. Dakujem.
    Bud mam ja dyslexiu,alebo pisateľka trpí dysgrafiou,

    alebo po slovensky, v zadaní témy sa nachádzajú ťažko zrozumiteĺné súvetia a ich skladba je krkolomná...

    Podnikateľský účet.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.