Zavrieť

Porady

Program na vytvorenie prekladača ??? o.O

Ahojte, chcel by som sa spýtať či ekzistuje nejaký program v ktorom by sa dal vytvoriť prekladač,
ale že by neprekladal slová ale iba písmenká . Ekzistuje vôbec niečo také ? x) alebo či by sa to v nejakom programe dalo nastaviť/vytvoriť , Ďakujem..

PS: V googli som nenašiel ani zďaleka to čo by som približne / aky program potreboval, prosím help..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No keď už hľadáš tie profesionálne programy. Ak by si natrafil na program, ktorý vyrába autá tak sa ozvi. Moc by sa mi to hodilo. Ujo google poradiť nechce.

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    Vy ste všetci hnusny, ano ja viem ale pomýliť sa je normalne, a ja by som chcel žeby mi preložil cudzie písmena, si myslíte že som blázon ? , myslím že by prekladal s normálnych písmen do azbuky, alebo do tej čínskej hatmatilky..

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    你所有的醜陋,是的,我知道,但錯 是正常的,我想我能翻譯外文字符, 覺得我瘋了嗎?我認為這將被轉換為 的正常字母,西里爾文,或中文亂碼 ..

    我同意評論快速回复這個帖子,不進 格式化。回复引用引用引用這條消息 (多報價)
    TheSteven Zmysel to bude mať taký, že to proste potrebujem. x) neviem ti to vysvetliť. x)
    TheSteven po slovensky viem...
    TheSteven čo si tím chcel/a dokázať ?
    misoft Že zháňaš "profesionálny..." a pritom si amatér. A slovensky NEVIEŠ - samé gramatické chyby!

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    TheSteven 22 Minutes Ago #29961
    Zmysel to bude mať taký, že to proste potrebujem. x) neviem ti to vysvetliť. x)

    no skus vysvetlit ... ved zdovodnenie budes potrebovat aj pri ponukani svojho produktu ...
    TheSteven Proste vytvaram nove písmo, a aby ho ludia vedeli nejako rozlúčtiť chcel by som niečo take spraviť ako prekladač na to písmo, prečo robím to písmo ? tobím to kvôli jednemu programu.. :3
    misoft Ale to je tvorba písma - fontov! Nauč sa formulovať požiadavky. Takto len trepeš dve na tri!

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ak chceš vytvoriť program, kde sa bude prekladať čokoľvek do čohokoľvek (slová, písmená, znaky) tak odporúčam nejaký databázový program. Program, čo vie robiť s databázou.
    TheSteven Ďakujem , ďakujem, ďakujem, konečne nejaká normálna odpoveď :3 , prosím nepoznáš nejaky databazovy program ? x) Ďakujeeeeeem veľmi.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    TheSteven - buď si veľký srandista, alebo si z nás robíš idiotov.
    Je totálna kravina robiť prekladač na písmená. Na to Ti úplne stačí prevodná tabuľka. Aj tu neurobíš nikdy celú.

    Napríklad mi máme nejakých 46 písmen, angličania 26 písmen. Čo s tým teraz chceš urobiť? A to neberiem do úvahy výslovnosť. Čínania používajú znaky a tých je okolo 7 tisíc.

    Databázový program ako taký neexistuje! Iba v slangovej reči. Sú databázy a programy ktoré ich vedia využiť.

    Radšej napíš presne a konkrétne čo riešiš, ako to chceš riešiť a čo všetko si už vyskúšal. Potom dostaneš (možno!) odopoveď.

    A po slovensky NEVIEŠ!
    misoft Bežne používaných čínskych znakov je 7000-10000, oficiálne je ich cez 30000.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Charon Pozri príspevok
    Ak chceš vytvoriť program, kde sa bude prekladať čokoľvek do čohokoľvek (slová, písmená, znaky) tak odporúčam nejaký databázový program. Program, čo vie robiť s databázou.
    Nie on nechce vytvárať program.
    On chce aby sme mu našli taký program, ktorý bude tie programy vytvárať.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    viktorviktor Pozri príspevok
    TheSteven si chce písať s kamošom a fotrík nesmie zistiť čo, tak mu pomožte :-)
    tak nech si telefonujú

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    TheSteven Pozri príspevok
    Ahojte, chcel by som sa spýtať či ekzistuje nejaký program v ktorom by sa dal vytvoriť prekladač,
    ale že by neprekladal slová ale iba písmenká . Ekzistuje vôbec niečo také ? x) alebo či by sa to v nejakom programe dalo nastaviť/vytvoriť , Ďakujem..

    PS: V googli som nenašiel ani zďaleka to čo by som približne / aky program potreboval, prosím help..
    Nuž neviem , že na čo by bol a vôbec komu ....
    Veď zadám abecedu rôznych jazykov a mám čo potrebujem ...či ????

    http://www.google.sk/search?q=abeced...w=1332&bih=621

    Ale Tebe by pomohlo zopakovať si tú slovenčinu ...tie písmenká ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    viktorviktor Pozri príspevok
    TheSteven si chce písať s kamošom a fotrík nesmie zistiť čo, tak mu pomožte :-)
    Léto je tradiční období dětských táborů, dovolených, trávení času s našimi nejmenšími.
    Ke každé táborové hře patří plnění úkolů na základě informací uložených v šifrovaných dopisech.
    Jak ale s minimem úsilí vytvořit obsáhlé šifrované sdělení?
    Pro tento účel je program Šifry ideálním pomocníkem.





    http://www.slunecnice.cz/tipy/sifry-...detske-tabory/
    kopretinka
    TheSteven Presne to som hladal..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.