Zavrieť

Porady

plynovy ohrievac

Ahojte. Viete mi poradiť? Rozmýšľam, že si dám do kancelárie plynový ohrievač kvôli šetreniu energie. Nemáte s tým osobné skúsenosti? Nie je to nebezpečné? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mali sme kedysi v kancelarii.Taky stojaty s otvorenym ohnom. Dost smrdel plyn a bolela z neho hlava.

    k-a-t-k-a je offline (nepripojený) k-a-t-k-a

    k-a-t-k-a
    ja mám v kancli a úplne v pohode to už nie sú také ako boli staré typy - smrdel plyn a bolela z toho hlava.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    neviem ci mas na mysli tie prenosne s bombou.....no na tych asi nic neusetris....PB je drahy....mozno este gamatky by sataly za rec....

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    to podľa mňa už bude pomaly porovnateľné s elektrickým vyhrievačom aspoň čo sa týka pomeru cena kvalita vyhrievania bezpečnosť a pohodlie. Ak vás bolela hlava z toho plynu to asi neveštilo nič dobre. Predsa plynom sa dá otráviť keby osm ho cítil by som to predsa hned riešil. Dosť nebezpečná vec taký únik plynu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.