Zavrieť

Porady

Kávovar na kapsule - aký druh?

ex ex

ex je offline (nepripojený) ex

aké máte skúsenosti s kávovarmi na kapsule - Tassimo, Dolce Gusto či s nejakou inou značkou
Usporiadat
Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dolce mám, som s ním spokojná. V Metre bola ochutnávka Tassimo, dala som si čokoládový nápoj Milka, bol chutnejší ako čoko z Gusta. Aj stroj sa dal ľahko odvápniť a z kapsulí nič nekvapkalo. Neviem aké majú presso, lebo ja Jacobs moc nemusím
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

mám už druhé dolce gusto a tento rok mi Ježiško doniesol normálny kávovar s naparovačom na mlieko, pretože dávať za 8 porcií kávy Latté niekedy aj 5.50€ je silné.....

preto dopijeme kapsule a začíname s novým kávovarom a mletou popradskou kávou......
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kuk poradácke témy...
http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...D+k%C3%A1vovar
1 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Mne sa to tiez velmi paci, len cena za kapsule je este vysoka
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

inak som zabudla dodať, že druhý dolce sme kúpili, pretože nám prvý odišiel.....a kúpila som ho iba preto, lebo sme mali zásobu kapsulí......
a začína aj ten druhý haprovať, niekedy nie je možné ho zapnúť.......
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mám tohoto prcka, som veľmi spokojná : http://www.mall.sk/espressa-kapsule/...-gusto-piccolo robí dobrú kávu, len som ho nejako zabudla odvápňovať, tak som minule myslela, že už odišiel, ale syn ho prepchal a ide ďalej v pohode.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tento druh kávovarov má silný marketing....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

tnieco podobne si vyskusajte http://www.tescoma.sk/katalog/napoje...aloma-1-salka/
garantujem ze kava z nej pomasiruje miokard aj nadvyhne trenky....... tie tamponove su len pre deti.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
tnieco podobne si vyskusajte http://www.tescoma.sk/katalog/napoje...aloma-1-salka/
garantujem ze kava z nej pomasiruje miokard aj nadvyhne trenky....... tie tamponove su len pre deti.
alebo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
alebo...
Tak toto sú len džezvy na zachytávanie tejto lahody. Aspoň u mňa je to tak. Ešte som v tom kávu nerobila. Už roky používam len tzv. koťógo. Kávovar De Longi stojí opustený v kúte.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Tak toto sú len džezvy na zachytávanie tejto lahody.
http://kramaricova.blog.sme.sk/c/169...bska-kava.html

a krásne sú to vecičky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Tak toto sú len džezvy na zachytávanie tejto lahody. Aspoň u mňa je to tak. Ešte som v tom kávu nerobila. Už roky používam len tzv. koťógo. Kávovar De Longi stojí opustený v kúte.
daj mu šancu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
daj mu šancu
Možno ešte príde, neboj, nezapadol prachom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

odvápňovače....

http://www.cafepoint.sk/doplnky-ku-kavovarom
1 0
angelik82 angelik82

angelik82 je offline (nepripojený) angelik82

Ja by som uz kavovar na kapsule nechcela. Mam skusenost s kvalitnym presso strojom a aj kavovarom na kapsule.
V kapsuliach je (ked ju rozstrihnes-obetujes jednu ) obycajna nesca alebo kusok zrnkovej kavy, ktorá je uz dávno bez nejakej vyraznej chuti. Cize to si mozes rovno spravit rozpustnu kavu alebo zalievanu...
A hlavne cenovo su kapsule podstatne drahsie.
Dajme tomu, ze si kupis - kupite presso stroj cca 800 € (kvalitny stroj) a zrnkova kava 1 kg stoji (kvalitná) cca 30 € a vydrží ta veľmi dlho (7g = 1 káva). Z tohto stroja mas fakt kvalitnu kavu, za ktoru sa netreba hanbit ani pred navstevou!!
Co sa tyka kavovaru na kapsule tak stroj stoji cca 100 € a kapsule cca do 6,00 € a je ich tam len 16 ks a ak chces cappucino, latte tak polovica z toho je mlieko, cize spravis len 8 káv. Co je podla mna dost draha zalezitost, hlavne ak pije clovek nie jednu kavu do dna. A z tejto kavy clovek ma jedine bolenie brucha a divnu pachut v ustach.

To je moj názor a prosim viem, ze niekto neda dopustit na dolce gusto a podobne pastroje, ale kava ak je dobre spravena je aj zdrava a pre mna je zdravie na prvom mieste.
Naposledy upravil angelik82 : 30.12.12 at 00:51
0 0
zamborskyjan zamborskyjan

zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

Ja som si kúpil na Vianoce kávovar zn.Bosch TAS 6542. Stojí okolo 200 €. Je to kávovar na kapsule. Káva z neho je výborná . Zovňajšok kávovaru je pekný, zapadne nám do kuchyne.Kapsule sú síce drahšie, ale tak na jednu - dve kávy denne to stačí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zamborskyjan Pozri príspevok
Ja som si kúpil na Vianoce kávovar zn.Bosch TAS 6542. Stojí okolo 200 €. Je to kávovar na kapsule. Káva z neho je výborná . Zovňajšok kávovaru je pekný, zapadne nám do kuchyne.Kapsule sú síce drahšie, ale tak na jednu - dve kávy denne to stačí.
....si robíš čiarky koľkú piješ a ked prešvihneš limit tak si uberieš s nasledujúceho dňa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

angelik82 Pozri príspevok
Ja by som uz kavovar na kapsule nechcela. Mam skusenost s kvalitnym presso strojom a aj kavovarom na kapsule.
V kapsuliach je (ked ju rozstrihnes-obetujes jednu ) obycajna nesca alebo kusok zrnkovej kavy, ktorá je uz dávno bez nejakej vyraznej chuti. Cize to si mozes rovno spravit rozpustnu kavu alebo zalievanu...
A hlavne cenovo su kapsule podstatne drahsie.
Dajme tomu, ze si kupis - kupite presso stroj cca 800 € (kvalitny stroj) a zrnkova kava 1 kg stoji (kvalitná) cca 30 € a vydrží ta veľmi dlho (7g = 1 káva). Z tohto stroja mas fakt kvalitnu kavu, za ktoru sa netreba hanbit ani pred navstevou!!
Co sa tyka kavovaru na kapsule tak stroj stoji cca 100 € a kapsule cca do 6,00 € a je ich tam len 16 ks a ak chces cappucino, latte tak polovica z toho je mlieko, cize spravis len 8 káv. Co je podla mna dost draha zalezitost, hlavne ak pije clovek nie jednu kavu do dna. A z tejto kavy clovek ma jedine bolenie brucha a divnu pachut v ustach.

To je moj názor a prosim viem, ze niekto neda dopustit na dolce gusto a podobne pastroje, ale kava ak je dobre spravena je aj zdrava a pre mna je zdravie na prvom mieste.
...vieš, ale tu je problém, ludia nedajú toľko za mašinu a toľko za kávu....ale chcú dobrú a lacnú mašinu na kávu a to sa nedá....
mne 1kg kávy vydrží mesiac +-, ale ked pijeme dvaja tak 2týždne, v dobrom obchode sa dá kilo dobrej kávy kúpiť aj lacnejšie ale to nehovorím o zdochnutej lavace ale 100 ludí 100 chutí, každému chutí iná aj chlapom chutí ina ako ženám
0 0
zamborskyjan zamborskyjan

zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

lujza.j Pozri príspevok
....si robíš čiarky koľkú piješ a ked prešvihneš limit tak si uberieš s nasledujúceho dňa
Čiarky a ani nijakú evidenciu si nerobím. Ide o to, koľko chceš investovať do kúpy samotného kávovaru. Dolce Gusto kúpiš už od 50 € a vyššie.Samozrejme od typu kávovaru sa odvíja aj náplne doň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať