Zavrieť

Porady

Starý betón - povrchová úprava

Máme terasovitý pozemok - na ňom betónový chodník a schody, zároveň múry terás sú z betónu. Betón je cca 30ročný, nedrolí sa, nepraská, len to nevyzerá esteticky. Aké sú najlacnejšie možnosti - nejaký poter, alebo omietka ?

Obklad sa mi zdá dosť drahý, aj kamenný koberec - lebo dokopy ide o dosť veľkú plochu. Čo s tým ? Vďaka za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na starý beton je všetko problem.najlacnejšie a najestetickejšie je vystriekať vap-kou .Na chodníky terasovú vymývanú dlažbu .Múriky "ošpricovať".
    220870 Krátka životnosť ,vysoká cena.
    lujza.j hmmm....škoda, lebo to je pekne...

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    no neviem tie kamenné koberce vyzeraju dobre ale podľa mňa by bolo najlepši ten beton vystriekať vapkou napenetrovať a natiahnuť nať novy poter. Predsa len to chel čo najlacnejšie a ten kamenný koberec podľa mňa bude dosť drahy. Ale v tvojom prípade ak to cheš kvalitne tak si musiš za to priplatiť lacno ti viem jedine ten beton poradiť. jedine že by si zohnal lcanu dlažbu.

    mutley je offline (nepripojený) mutley

    mutley
    220870 Pozri príspevok
    Na starý beton je všetko problem.najlacnejšie a najestetickejšie je vystriekať vap-kou .Na chodníky terasovú vymývanú dlažbu .Múriky "ošpricovať".
    Ošpricovať myslíte cementovým špricom ?

    Starý betón - povrchová úprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.