Zavrieť

Porady

Prijem antioxidantov vo forme kremu?

je mozne dostat vitamin C, E a N-acetylcystein do konkretnych oblasti tela prostredictvom nejakeho kremu? a aka je ich schopnost vstrebavania a nasledneho fungovania ako antioxidantov? vedia pri aplikacii kremu preniknut hlbsie pod kozu (napriklad do klboveho puzdra), alebo zostanu len na povrchu?

dakujem kazdemu, kto mi vie poradit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    myslím, že lepšie z vnútra.... koľko %-cent daných vitamínov je v kréme, nie je uvedené....

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Muselo by to byť krémovanie na veľkú plochu a veľmi často,aby sa to dostalo cez neporušenú kožu,pokiaľ je to dospelý človek.Detská pokožka je priepustnejšia.

    poshook je offline (nepripojený) poshook

    poshook
    no, na nete som prave nasiel info, ze napriklad pri N-acetylcystein sa v kremovej podobe dostane do krvi az 80%, kdezto v peroralnej len 4%

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    poshook Pozri príspevok
    no, na nete som prave nasiel info, ze napriklad pri N-acetylcystein sa v kremovej podobe dostane do krvi az 80%, kdezto v peroralnej len 4%
    možno by bolo ešte fajn vedieť, koľko naozaj je tých 80% a 4% v merateľných jednotkách, v miligramoch, či mkrogramoch. Aby nakoniec 4% nebolo oveľa viac ako 80%

    Prijem antioxidantov vo forme kremu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.