Zavrieť

Porady

Windows podla PRODUCT KEY

Zdravím vedel by mi niekto pomôcť zistiť podla PRODUCT KEY akú mám presnú verziu Windowsu XP Professional.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Klikaj Štart- Spustiť, napíš: "winver" a Enter.

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    najrychlejsie to zistis z nalepky, ktora by mala byt na spodku laptopu, ci na boku desktopu. kazda masina predavana s OS WIN by mala mat nalepku, kde je presna verzia OS plus registracny kluc.
    pripadne, ak tam nalepka nie je, tak je mozne, ze mas instalacne DVD, na ktorom je uvedena verzia.
    predpokladam, ze vlastnis PRODUCT KEY legalne a mas pristup k nalepke a/alebo DVD... ;-)

    jurpiv je offline (nepripojený) jurpiv

    jurpiv
    nie nalepku mám a CD/DVD nie a nepíše mi tam aký je to SP ani ani či je to SK alebo iná verzia inak by som to vedel spraviť aj sám.
    misoft To je jedno - SN je na aktiváciu OS - tí v Mrkvosofte podľa čísla to vydedukujú. Inak - nie je SK verzia, ale EN verzia s SK lokalizáciou.

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Myslím že tento program to vie ale nie som si istý. Raz som ho mal windows key finder xp

    jurpiv je offline (nepripojený) jurpiv

    jurpiv
    myslím že Vlado40 to v nejakej téme zistil. nemohli by ste to skúsiť ešte raz napísal by som vám aj správu lenže ešte správy nemôžem posielať.

    jurpiv je offline (nepripojený) jurpiv

    jurpiv
    myslím že Vlado40 to v nejakej téme zistil. nemohli by ste to skúsiť ešte raz napísal by som vám aj správu lenže ešte správy nemôžem posielať.

    Windows podla PRODUCT KEY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.