Zavrieť

Porady

sftwer pre návrh RD

Dobrý. Prosím o radu, potrebovala by som stiahnuť zadarmo nejaký softwer pre návrh RD. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jezo421 je offline (nepripojený) jezo421

    jezo421
    Pre nas amaterov ako pise Day, je asi najlepsia volba sketchup. Jednoduchy, nenarocny na PC a navyse legalny :-) Na vizualizaciu uplne perfektny. Naucit sa to da za par vecerov, napr. podla tohto tutorialu:
    http://www.kolmanl.info/index.php?show=SKETCHUP_TUT
    Netreba sa bat, ze je pre modelarov. Ide o princip. Aby clovek nezistil zbytocne neskoro, ze existuju aj nejake vrstvy, komponenty a tak...

    Ja stavam sice podla katalogoveho projektu, ale prekreslil som si ho aj sam. Je to velmi uzitocne, ked clovek rozmysla, co kam umiestni.

    Arcon som pouzil, ked som pred rokmi prerabal jadro. Vysledok pekny, dali sa mi pre neho dokonca najst modely nabytku, co som kupoval (Kolo). Ale podstatne tazsi na ovladanie. Na bezne veci neprinesie oproti sketchupu nic podstatne.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Co znamena tvoja skratka RD? Riadna dovolenka?
    Naposledy upravil ivka70 : 03.01.13 at 20:17 Dôvod: :o)

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    ceruzka.....profesional pouziva ceruzku. To je taky dreveny kolik a v nom je tuha, grafit...

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    on skor mysli ze natiahne ciaru a bude hotovy dom. take nieje, ale najblizsie sa k tomu podoba ArCon. ten ale nieje zadarmo.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    ciners Pozri príspevok
    ceruzka.....profesional pouziva ceruzku. To je taky dreveny kolik a v nom je tuha, grafit...
    Presne tak,stará škola má čosi do seba. Nadupaný počítač,plný informácií a keď sa postaví dom,tak aj tak je zákazník prekvapený,že: to som si nemyslel,že chodba je taká veľká a izba malá,že to a hento.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ked niekto nevie tak mu nepomoze ani ceruzka , ani PC. ceruzka je dobra akurat tak na prvotny navrh.

    Daduš K je offline (nepripojený) Daduš K

    Daduš K
    Veľmi pekne ďakujem za typ, idem to skúsiť. Viete ja tiež mám nejaký projekt, ale potrebujem ho trochu poupravovať, tak som myslela, že si takto pomôýem.
    bodliak tip alebo typ ?

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    alltracboy Pozri príspevok
    ked niekto nevie tak mu nepomoze ani ceruzka , ani PC. ceruzka je dobra akurat tak na prvotny navrh.
    Presne o to ide. To, co 100x precarbes ceruzkou, to na PC tak lahko nejde.
    Ale inak kazdy navrhuje ceruzkou a potom to ide do pocitaca. Nemyslel som tym ziadne hyperteorie, ze PC je pre hlupakov....

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Daduš K Pozri príspevok
    Veľmi pekne ďakujem za typ, idem to skúsiť. Viete ja tiež mám nejaký projekt, ale potrebujem ho trochu poupravovať, tak som myslela, že si takto pomôýem.
    Tak v tomto pripade odporucam tu ceruzku a stvorcekovy papier. Bude Vam drzat mierku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.