Zavrieť

Porady

Zasekávanie zvuku a obrazu na Notebooku Toshiba

Mám problém s ktorým si neviem rady. Mám notebook ktorý sa nedávno vrátil z rekalamácie (Po 3-krát) a všimol som si že pri pozeraní videí napr. na Youtube alebo pri hraní hier sa mi zasekáva zvuk a obraz (Niesom si istý či obraz alebo celý Systém). Je to približne v intervaloch 4 - 12 min a zasekáva sa to na asi 1 - 3 sekundy. Pri zaseknutí zvuku vydáva napr. keď vo videu práve povie S tak to ide rýchlo za sebou približne takto → sssssss. Obraz sa zasekne zároveň so zvukom. Robí to najme keď je vo výkone (väčšie zaťaženie). Pretože keď ho zapnem tak to zo začiatku nerobí. Je ešte v reklamácií (Koniec reklamácie asi v polke Februára 2013) tak neviem či ísť reklamovať alebo nie. Technik poslal aj výpis testov HW v prípade že bude potrebný tak ho sem dám. Prvý krát reklamovaný kvôli HDD. Druhý krát reklamovaný kvôli HDD. Tretí krát reklamovaný kvôli HDD a Optickej mechanike. Vopred ďakujem za všetky rady

Model: Toshiba Satellite L650
OS: Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601 Service Pack 1
Verzia BIOS: 2.40
CPU: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40 GHz
Fyzická pamäť: 4096 MB RAM
Kapacita pevného disku: 500 GB
Grafická karta: ATI Mobility Radeon HD 5470 verzia=8.712.2.1000
Rozlíšenie obrazovky: 1366x768 Pixely
Kvalita farieb: True color (32 Bit)
Zvuk: Conexant Audio Driver For AMD HDMI Codec verzia=4.98.26.0
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zasekávanie zvuku a obrazu na Notebooku Toshiba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.