Zavrieť

Porady

Ako otvoriť obchod s oblečenim značky Tally Weijl?

Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť ako sa mám dopracovať k otvoreniu obchodu značky Tally Weijl? Nemôžem sa k ničomu dopracovať už dosť dlhú dobu. Ak by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť, bola by som veľmi vďačná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Našla som tam jeden, jediný mail, ale na ten bohužial nereagovali, pretože ta stranka bola v angličtine. Google a fb bolo prevé kde som hľadala

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    katarinka11 Pozri príspevok
    Našla som tam jeden, jediný mail, ale na ten bohužial nereagovali, pretože ta stranka bola v angličtine. Google a fb bolo prevé kde som hľadala
    No pockaj, ty im ides pisat po slovensky? To sa domailujes akurat tak nejakemu slovenskemu konkurentovi, ktory ich uz niekde u nas predava a ktory ti rad vysvetli ze otvorenie dalsej predajne "nie je mozne"

    Ty chces zastupovat globalnu znacku a mas problem s anglictinou? Ako s nimi chces komunikovat? Ved to nie je iba o "otvoreni predajne".
    Ja som sa chcela iba informovat, pretoze viem o tom minimum. Myslela som ze existuje nejaky distributor tejto konkretnej znacky, s ktorym sa dorozumiem aj v slovencine. Ked som to hladala pri niektorych inych znackach, nasla som kontakty na manazerov, distributorov atd...Do porady pisem preto, lebo som sa chcela PORADIT. Ale dakujem ti pekne, ze si sa ozval
    Naposledy upravil katarinka11 : 09.01.13 at 21:39

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    misomiso Pozri príspevok
    No pockaj, ty im ides pisat po slovensky? To sa domailujes akurat tak nejakemu slovenskemu konkurentovi, ktory ich uz niekde u nas predava a ktory ti rad vysvetli ze otvorenie dalsej predajne "nie je mozne"

    Ty chces zastupovat globalnu znacku a mas problem s anglictinou? Ako s nimi chces komunikovat? Ved to nie je iba o "otvoreni predajne".

    no, neviem, či to nie je pokračovanie tohto http://www.porada.sk/t205325-gate-kontat.html

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    katarinka11 Pozri príspevok
    Ja som sa chcela iba informovat, pretoze viem o tom minimum. Myslela som ze existuje nejaky distributor tejto konkretnej znacky, s ktorym sa dorozumiem aj v slovencine. Ked som to hladala pri niektorych inych znackach, nasla som kontakty na manazerov, distributorov atd...Do porady pisem preto, lebo som sa chcela PORADIT. Ale dakujem ti pekne, ze si sa ozval
    Ale ved my sme ti poradili ak si si nevsimla. Spoj sa z niekym, kto vie po anglicky a mozete zacat. V com vidis problem?

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    http://www.tally-weijl.com/store-locator.html

    vyber si krajinu Slovensko, už tu funguje 10 prevádzok....komunikuj s nimi, ak budú ochotní, čo však pochybujem.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Včera som náhodou naďabil na telly wejl v maďarskom Gyore, v nákupnom centre Arkád, spomenul som si na teba a tak som sa tam popozeral. Tovar veľmi podpriemernej úrovne, cca ako čínske alebo vietnamské obchody. nepáčilo sa mi to...
    kezeso http://www.tally-weijl.com/ no vidíš a predsa jestvuje...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.