Zavrieť

Porady

Ako otvoriť obchod s oblečenim značky Tally Weijl?

Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť ako sa mám dopracovať k otvoreniu obchodu značky Tally Weijl? Nemôžem sa k ničomu dopracovať už dosť dlhú dobu. Ak by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť, bola by som veľmi vďačná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    nie, nevedel...
    najdi si na googli niekoho kto tu neznamu znacku vyraba alebo distribuuje a obrat sa na neho.

    Napríklad

    Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

    Šulekova 2
    Bratislava 81106



    Take jednoduche to bolo... 30 sekúnd
    katarinka11 Pretoze som myslela ze sa to skor hodi do sekcie zaciatky podnikania a ta predchadzajuca sa uz asi neda vymazat...
    Ano, toto je jednoduche, lenze najst distributora sa mi doteraz nepodarilo, Tally Wejl Retail Slovakia som uz skusala kontaktovat... Tally Weijl nieje neznama znacka...
    Naposledy upravil katarinka11 : 09.01.13 at 22:38

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    tak ja mam asi iny google ...


    TALLY WEiJL offers you the opportunity to be part of this success story and open your own store as a TALLY WeiJL franchise partner. As a requirement, you must already dispose of suitable shop space (at least 130 sqm depending on the size of town) in a prime (1A) location, excellent knowledge of the location and the appropriate retail experience. Since you are expected to finance the shop-fitting concept yourself, please reckon with an initial investment.

    Ako otvoriť obchod s oblečenim značky Tally Weijl?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.