Zavrieť

Porady

Zmena hesla na Wifi

Dobrý deň,
chcem vás poprosiť o radu. Mám Router D-Link DSL-2641 R, v ktorom som si cez nastavenia WLAN zadala heslo na Wifi a teraz ho potrebujem zmeniť,pretože ho pozná sused a nechcem,aby sa pripájal...Ked si to heslo cez nastavenia zmením,nemôžem sa pripojiť na svoju sieť cez wifi,len káblom. Vyhľadá mi bezdrôtovú sieť,ale ked kliknem na "pripojiť",tak mi po chvíľke vypíše, že to nejde...neviete mi poradiť,v čom je problém? Resp. napísať postup zmeny hesla,či to robím správne....
Vopred ďakujem za odpoveď...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janikg je offline (nepripojený) Janikg

    Janikg
    nie,na routeri to funguje len na stacionárny PC,nie na notebook...../ako som písala vo včerajšom príspevku/....

    Už sa mi to podarilo....
    Naposledy upravil Janikg : 12.01.13 at 12:44
    Fero11 trocha ma pobavil tento nazov "stacionarny PC"
    misoft A predstav si, že do svojho routera sa dostanem aj s notebookom, nielen so "stacionárnym" PC - KÁBLOM sa doň musí, káblom!

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Musíš si aj na svojej wifi v PC alebo NTB zadať to nové heslo.Aký máš windows?

    Janikg je offline (nepripojený) Janikg

    Janikg
    mám windows 7...kde si vo svojom notebooku zadám to nové heslo??Ja mám stacionárny PC,cez ktorý som to heslo chcela zmeniť,ale ked ho zmením,tak mi nejde na žiadnom notebooku,len na tom stacionárnom PC.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Vpravo dole klikni na ikonku wifi - klikni pravým tlačidlom na svoju wifi sieť-vlastnosti-daj fajku na zobraziť znaky a uvidíš staré heslo ,kľúč zabezpečenia a zmeň si na nové.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Heslo meníš cez prehliadač na routeri - teda je jedno, aký OS a prehliadač použije - dôležité je dostať sa do menu routera a tam to zmeniť.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Aký negatívny prínos bude mať, ak sa pripoja na moje wifi zariadenie ďalší užívatelia? Budu iba bežne surfovať po nete, žiadne sťahovanie.
    Moje údaje:
    Rýchlosť downloadu: 6 680,80 kbit/s (835,10 kB/s)
    Rýchlosť uploadu: 6 056,75 kbit/s (757,09 kB/s)
    Webová odozva: 15ms33.2ms47ms

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.